Πέρασε από την Πελασγία ο Εθνικός! (βίντεο)

Στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Β΄Φθιώτιδας, ο ΑΟ Πελασγιακός υποδέχθηκε τον Εθνικό Κομποτάδων. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #ΑΟΠελασγιακός #ΕθνικόςΚομποτάδων

Νίκη με «καθαρό» 0-2 πήρε ο Εθνικός Κομποτάδων μέσα στην έδρα του Πελασγιακού για την 11η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Β΄Φθιώτιδας.

Η ομάδα των Κομποτάδων βρήκε τα γκολ που έψαχνε στο δεύτερο ημίχρονο και μάλιστα μέσα σε ένα λεπτό! Στο 65΄Τασσιός Γ. άνοιξε το σκορ δίνοντας προβάδισμα στους φιλοξενούμενους ενώ ένα λεπτό αργότερα, ο Καρυώτης έγραψε το τελικό 0-2.

ΑΟ Πελασγιακός: Παπαβασιλείου, Κατσαμπέκης, Νίκου, Σπυριδάκης, Αυγέρης, Μήτσιος, Κατσαμπέκης Ευστ., Μπούνος, Ιμέρι, Τσιριγκούλης, Ράπτης Αντ.

Εθνικός Κομποτάδων: Κοράκης, Παναγιωτόπουλος, Τασσιός Γ,. Σκοτίδας, Καρκάνης, Τσιρίγκας, Καρυώτης, Ταμπακολόγος, Καραμπότσης, Καραδήμος, Δημουλάς