Μικτές ομάδες: Δείτε τις κλήσεις των ποδοσφαιριστών για τις προπονήσεις!
Η ΕΠΣ Φθιώτιδας γνωστοποίησε πως τη Δευτέρα 31/1 θα πραγματοποιηθεί προπόνηση των μικτών ομάδων Κ15 και Κ17. Δείτε ποιοι έχουν κληθεί!
Η ΕΠΣ Φθιώτιδας γνωστοποίησε πως τη Δευτέρα 31/1 θα πραγματοποιηθεί προπόνηση των μικτών ομάδων Κ15 και Κ17. Δείτε ποιοι έχουν κληθεί!
Η ανακοίνωση:
Σας γνωρίζουμε ότι την ΔΕΥΤΕΡΑ 31/01/2022 στο γήπεδο της Ε.Π.Σ.Φ. θα διεξαχθούν οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων K-15 και K-17 της Ε.Π.Σ.Φ. ως εξής:
1/Κ-15 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 20.00
2/Κ-17 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19.00
Όλοι οι αθλητές – ποδοσφαιριστές να φέρουν αθλητική περιβολή και να έχουν φροντίσει για τη διενέργεια self – test την ημέρα της προπόνησης και να το προσκομίσουν σύμφωνα με το υγειονομικό πρωτόκολλο.
ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΠΣΦ
Κ – 15
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
—————————————————————————————————
1/ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
2/ ΚΑΡΠΕΤΑΣ Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
3/ ΜΠΟΥΤΛΑΣ Ε. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
4/ ΣΑΝΤΑΡΜΗΣ Ι. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
5/ ΚΟΥΚΛΑΡΗΣ Β. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
6/ ΚΑΝΑΤΣΙ Ε. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
7/ ΤΣΙΑΚΑΣ Δ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
8/ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Ν. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
9/ ΚΟΥΤΣΟΥΝΙΚΑΣ Κ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
10/ ΣΑΙΤΗΣ Ε. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
11/ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
12/ ΣΙΟΛΟΣ Ν. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
13/ ΦΙΣΤΙ Σ. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
14/ ΤΣΙΑΝΤΟΥΡΗΣ Ε. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
15/ ΚΑΨΑΛΙΑΡΗΣ Α. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
16/ ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Κ. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
17/ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ Γ. ΣΤΥΛΙΣ
18/ ΚΟΤΤΗΣ Ι-Μ ΣΤΥΛΙΣ
19/ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΦΡΑΝΤΖΗ
20/ ΦΩΛΙΑΣ Ν. ΦΡΑΝΤΖΗ
21/ ΚΥΡΙΑΖΗΣ Δ. ΦΡΑΝΤΖΗ
22/ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Γ. ΦΡΑΝΤΖΗ
23/ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΦΡΑΝΤΖΗ
24/ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Κ. ΦΡΑΝΤΖΗ
25/ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΡ. Α.Ε. ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010
26/ ΔΡΟΣΟΣ Μ. Α.Ε. ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010
27/ ΤΖΑΜΠΟΣ Δ. ΑΤΑΛΑΝΤΗ
28/ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
K – 17
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
____________________________________________________________________
1/ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ Η. ΚΑΛΥΒΙΑ
2/ ΓΕΜΕΝΗΣ Α. ΗΡΑΚΛΕΙΑ
3/ ΓΕΜΕΝΗΣ Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΑ
4/ ΣΤΕΡΓΙΟΥ Κ. ΗΡΑΚΛΕΙΑ
5/ ΑΥΓΕΡΗΣ Σ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
6/ ΑΛΑΜΑΝΗΣ Κ. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
7/ ΜΑΣΙΑΛΑΣ Ε. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
8/ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ Α. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
9/ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ Ε. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
10 ΤΣΑΤΣΟΣ Ε. ΑΤΑΛΑΝΤΗ
11/ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Ι. ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
12/ ΙΩΑΝΝΟΥ Ν. ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
13/ ΤΣΙΦΤΗΣ Π. Α.Ε. ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010
14/ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Τ. Α.Ε. ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010
15/ ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ Α. ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ
16/ ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ Ν. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
17/ ΧΟΝΤΖΑ Α. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
18/ ΦΑΚΟΣ Γ. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
19/ ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ
20/ ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ Ι. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
21/ ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
22/ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ Ε. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
23/ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
24/ ΜΙΧΑΗΛ Α. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
25/ ΣΤΟΥΚΑΣ Δ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
26/ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
27/ ΓΕΡΑΝΗΣ Ν. ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
28/ ΜΟΣΧΟΣ Κ. ΦΡΑΝΤΖΗ
29/ ΡΕΝΤΙΦΗΣ Π. ΦΡΑΝΤΖΗ
30/ ΞΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. ΓΛΥΦΑ
31/ ΣΩΤΗΡΧΟΥ Γ. ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
32/ ΣΤΑΘΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ