ΠΑΣ ΛΑΜΙΑΠοδόσφαιρο

Μάντζιος: «Αξίζαμε τη νίκη»

Δείτε τι ανέφερε στις πρώτες του δηλώσεις ο προπονητής του ΠΑΣ Λαμία, Άκης Μάντζιος μετά το 1-1 με τον Ατρόμητο.

Απόδοση δηλώσεων: Λάμπρος Αρναούτογλου / LAMIASPORTS

«Σίγουρα όταν έρχεται να παίξεις σε μία έδρα και κόντρα σε μία καλή ομάδα όπως είναι ο Ατρόμητος η ισοπαλία είναι θετικό αποτέλεσμα. Στην ουσία όμως σε όλο το 90λεπτο δεχθήκαμε μία κεφαλιά του Βέλλιου στο δεύτερο ημίχρονο, δεν θυμάμαι να έχουμε απειληθεί στο παιχνίδι, σε αντίθεση στο πρώτο ημίχρονο που είχαμε αρκετές προϋποθέσεις να φτάσουμε στο γκολ. Το γκολ το βρήκαμε στο δεύτερο ημίχρονο και δυστυχώς δεχθήκαμε ένα γκολ από στατική φάση και μας αφήνει μία πικρία, βάση της εικόνας που είχαμε στον αγώνα. Σαν αποτέλεσμα είναι σίγουρα θετικό αλλά έτσι όπως πήγε το παιχνίδι θα θέλαμε τους τρεις βαθμούς.»