Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα!

Δείτε τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Φθιώτιδα στα πρωταθλήματα της Α και της Β.

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   15η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2017-2018.

    ΣΑΒΒΑΤΟ                       13/01/2018                         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ           15.00
1/ ΓΗΠ.  ΣΤΑΥΡΟΥ: ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ
2/ ΓΗΠ.  ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ
3/ ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ: ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ
4/ ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ: ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ
5/ ΓΗΠ.  ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ: ΟΜΒΡΟΣ  –  ΣΤΥΛΙΣ
6/ ΓΗΠ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ: ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ
7/ ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΔΟΞΑ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  2011  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   12η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  B!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2017-2018.

ΣΑΒΒΑΤΟ                                   13/01/2018         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ          15.00
1/ΓΗΠ.   ΣΤΥΛΙΔΑΣ: Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
2/ΓΗΠ.   ΓΛΥΦΑΣ: ΓΛΥΦΑ  –  ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
3/ΓΗΠ.   ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ                                   14/01/2018         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ          15.00
1/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  –  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ
2/ΓΗΠ.  ΑΡΚΙΤΣΑΣ: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  –  ΡΕΓΚΙΝΙ
3/ΓΗΠ.  ΚΟΜΝΗΝΑΣ: ΚΟΜΝΗΝΟΣ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
4/ΓΗΠ.  ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ: ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
5/ΓΗΠ.   ΣΤΥΛΙΔΑΣ: ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΔΙΒΡΗ
6/ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
7/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ: ΝΙΚΗ  ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜIAΣ
8/ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
9/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  Π.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
10/ΓΗΠ.  ΚΑΛΥΒΙΩΝ: ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
11/ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ: ΤΣΟΥΚΑ  –  ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button