Ήττα για τον Οπούντιο!
Δεν τα κατάφερε ο Οπούντιος Μαρτίνου στον εκτός έδρας αγώνα με την Θήβα, ενώ ο Αστέρας Ιτέας κατάφερε και πήρε σημαντική ισοπαλία στην έδρα του Ολυμπιακού Βόλου.
1ος όμιλος – 13η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0 Τ
Όρφεας Ξάνθης-Αετός Ορφάνου 2-4
Ελπίδα Σκουτάρεως-Άρης Αβάτου 2-1
Δόξα Προσκυνητών-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-1
2ος όμιλος – 20η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας-Άρης Παλαιοχωρίου 2-1
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός 1-1
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-0
Κιλκισιακός-Νάουσα 3-1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 1-2
Ηρακλής-Πιερικός 5-0
Ρεπό: Καμπανιακός
3ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕ Λευκίμμης
Ερμής Αμυνταίου-Θεσπρωτός 1-1
Νέος Αμφίλοχος-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
Πανλευκάδιος-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0
Εθνικός Φιλιππιάδας-Καστοριά 4-0
Αστέρας Παραποτάμου-Μακεδονικός Φούφα 0-3
4ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Θήβα-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0
Αλμυρός-ΑΠΟΚ Βελούχι 5-1
Αχιλλέας Φαρσάλων-Νίκη Βόλου 0-2
ΑΟ Σελλάνων-ΝΠΣ Βόλος 0-1
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας 0-0
Ρήγας Φεραίος-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ | 42 |
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ | 30 |
ΑΛΜΥΡΟΣ | 28 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ | 25 |
ΘΗΒΑ | 25 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | 23 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ | 21 |
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ | 20 |
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ | 16 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 12 |
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | 11 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ | 10 |
ΒΕΛΟΥΧΙ | 6 |
5ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Λεωνίδιο-Παλληξουριακός 1-1
Αχαϊκή-Ζάκυνθος 3-1
Τσικλητήρας Πύλου-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2
Αστέρας Βλαχιώτη-ΠΑΟ Βάρδας 4-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναρκαδικός 2-2
Καλαμάτα-Πανηλειακός 0-0
6ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Προοδευτική-Διαγόρας 0-0
Εθνικός-Ιωνικός 1-0
Ασπρόπυργος-ΑΟ Ζευγολατιού 2-0
Κερατσίνι-ΑΟ Λουτράκι 1-0
Ρόδος-Ιάλυσος 1-0
Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου
7ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Πανθηραϊκός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0
Ταμυναϊκός-Ερμής Κιβερίου 1-2
Αιολικός-Χαλκίδα 2-1
Τριγλία Ραφήνας-Ερμιονίδα 0-0
Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας 1-1
Ρεπό: Παναργειακός
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (7ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | 27 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 20 |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | 18 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ | 16 |
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ | 15 |
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | 15 |
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | 14 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 14 |
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ | 14 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ | 13 |
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | 8 |
8ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Ηλυσιακός 2-0
Άγιος Ιερόθεος-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Μυλοπόταμου 1-0
Αιγάλεω-Ατσαλένιος 3-1
Κηφισιά-Φωστήρας 2-1
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας