Β΄Φθιώτιδας: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική!
Δείτε πως διαμορφώθηκαν οι βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας μετά το τέλος της 10ης αγωνιστικής. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #βαθμολογίες #αποτελέσματα
Δείτε πως διαμορφώθηκαν οι βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας μετά το τέλος της 10ης αγωνιστικής. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #βαθμολογίες #αποτελέσματα
Τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο:
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ 3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 5-1
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 0-3
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΚΑΛΑΠΟΔΙ 0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 1-5
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 3-0 α.α.
ΡΕΠΟ: ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Η βαθμολογία:
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 27
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 27
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 22
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 21
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 19
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 18
ΚΟΜΝΗΝΟΣ 13
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 11
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 7
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 6
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 3
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 0
ΚΗΦΙΣΣΟΣ 0
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 ματαιωθ.
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Τα αποτελέσματα στον 2ο όμιλο:
ΟΜΒΡΟΣ – ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1-0
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 1-8
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ 0-5
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ 2-4
ΡΕΠΟ: ΓΑΡΔΙΚΙ
Η βαθμολογία:
ΟΜΒΡΟΣ 22
ΦΡΑΝΤΖΗ 20
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 19
ΕΝΩΣΗ 2010 19
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 18*
ΤΣΟΥΚΑ 16
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 14
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 7
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4*
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 3
ΓΑΡΔΙΚΙ 0
Η επόμενη αγωνιστική:
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΟΜΒΡΟΣ
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΓΑΡΔΙΚΙ 3-0 α.α.
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΛΥΦΑ 3-0
ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ αναβλ.
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 1-0
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΔΙΒΡΗ αναβλ.
ΡΕΠΟ: ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
Η βαθμολογία:
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 21*
ΓΛΥΦΑ 20
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ 18
ΔΙΒΡΗ 16***
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 14
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 12*
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 9*
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ 9
ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 7*
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3*
Η επόμενη αγωνιστική:
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ
ΔΙΒΡΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ
ΡΕΠΟ: ΓΛΥΦΑ