Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠαίδων - ΝέωνΠοδόσφαιροΤοπικά

«Φουλ μπάλα»… το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα!

Δείτε όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου, με ώρες και ημέρες από τους αγώνες όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Α΄ Φθιώτιδας

Betατζής

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   2η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ              06/10/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         16.00       

1/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  –  ΑΤΑΛΑΝΤΗ

2/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ

3/ΓΗΠ.  ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

4/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

5/ΓΗΠ.  ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

6/ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ       

7/ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

Β΄Φθιώτιδας

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ              06/10/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         16.00       

1/ΓΗΠ.  ΡΑΧΕΩΝ:Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ  –  ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ

2/ΓΗΠ.  ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

3/ΓΗΠ.  ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ  –  ΔΙΒΡΗ                                  (ΩΡΑ  16.30)

4/ΓΗΠ.  ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΤΣΟΥΚΑ             (ΩΡΑ  15.00)

5/ΓΗΠ.  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ             07/10/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         12.00

  1/ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

2/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ

3/ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

4/ΓΗΠ.  ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ  –  ΓΑΡΔΙΚΙ

5/ΓΗΠ.  ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΟΜΒΡΟΣ                        (ΩΡΑ   13.00)

6/ΓΗΠ.ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ(ΩΡΑ  11.00)

7/ΓΗΠ.  ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

8/ΓΗΠ.  ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ   (ΩΡΑ  12.30)

9 /ΓΗΠ.  ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΜΑΛΙΑΚΟΣ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ    (ΑΝΑΒΟΛΗ)    

Το  σωματείο  ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ  παραιτήθηκε  των  αγώνων  του  πρωταθλήματος

της  Β!  Κατηγορίας  του  1ου  ομίλου.

 

Παιδικό πρωτάθλημα Κ16

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την  1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος   Κ – 16  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο 2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ                           06/10/2018                      ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ             10.30

1/ΓΗΠ.  ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

2/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  –  ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  (ΑΝΑΒΟΛΗ)

3/ΓΗΠ.  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΣΤΥΛΙΣ          (ΑΝΑΒΟΛΗ)

4/ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ –  ΦΡΑΝΤΖΗ

 

Παιδικό πρωτάθλημα Κ14

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την  1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος   Κ – 14  του  4ου  ομίλου  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΚΥΡΙΑΚΗ                           07/10/2018                      ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ             10.30

1/ΓΗΠ.    ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2/ΓΗΠ.    Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  Α!  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ     (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button
Close