FeaturedΑκαδημίεςΠΑΣ ΛΑΜΙΑΠοδόσφαιρο

Δεν τα κατάφερε στο Αγρίνιο ο ΠΑΣ Λαμία!

Στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της SuperLeague Κ17, ο ΠΑΣ Λαμία έπαιξε εκτός έδρας με αντίπαλο τον Παναιτωλικό.

Την ήττα με 3-0 σκορ γνώρισε η ομάδα Κ17 του ΠΑΣ Λαμία, στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της SuperLeague Υποδομών, από τον Παναιτωλικό εκτός έδρας.

Η ομάδα του Αποστόλη Καραπλ’η δέχθηκε δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο με τους Μουρατίδη στο 29΄και Τρομπούκη στο 44΄ενώ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Καρατσώλης πέτυχε ένα ακόμη τέρμα για το τελικό 3-0.

Έτσι, μετά και από αυτή την ήττα η ομάδα της Λαμίας παραμένει στην τελευταία θέση της βαθμολογίας έχοντας 9 βαθμούς.