Αθλητικές μεταδόσεις (16/3)

0
34

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου

08:00 ΕΡΤ Sports HD
Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης
Κατατακτήριες δοκιμές

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Κλήρωση τελικής φάσης
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν
VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο – Ντάρμσταντ
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα – Αλαβές
Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Εθνικός
Α1 Ανδρών

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Καρσίγιακα – Μπάνβιτ
TBF Basketball Super League

14:30 Novasports 1HD
Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship

15:00 ΕΡΤ3
Κισσαμικός – Κέρκυρα
Football League

15:15 ΕΡΤ Play3
Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1
ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2
Ρέθυμνο – Πανιώνιος
Basket League

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Ολυμπιακός – Ζολνόκι
Len Champions League

16:00 Novasports 2HD
Σασσουόλο – Σαμπντόρια
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σάλκε – Λειψία
Bundesliga

17:00 Novasports 3HD
Στόουκ – Ρέντινγκ
Championship

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Κύμη
Basket League

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD
FIVB Beach Volleyball World Tour
Τελικός Ανδρών Κατάρ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα
Primera Division

17:15 Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Super League Σουρωτή

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς
ΝΒΑ

19:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD
ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

19:30 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης
Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP
Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός

20:45 Novasports 3HD
Φέγενορντ – Βίλεμ
Eredivisie

21:00 ΕΡΤ Sports HD
All Star Game
Σύρος

21:00 Novasports 2HD
Νιμ – Στρασβούργο
Ligue 1

21:30 Novasports 1HD
Τορίνο – Μπολόνια
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Ζιρόνα
Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Darren Till – Jorge Masvidal UFC
Fight Night

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Ημιτελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Μαρίτιμο
Liga NOS

Comments

comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here