FIBA World Cup 2019 | Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της διοργάνωσης!
Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα του FIBA World Cup 2019...
Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα του FIBA World Cup 2019…
Οι αγώνες της Εθνικής μας ομάδας θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ Sports HD
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Fiba World Cup 2019:
Σάββατο 31 Αυγούστου
10:30 Αγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ2
11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr
11:30 Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ Sports HD
11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο, ert.gr
14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ3
15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ Sports HD
15:30 Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ2
15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr
Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου
10:30 Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr
11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ Sports HD
11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr
11:30 Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ2
14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr
15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ Sports HD
15:30 Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ2
15:30 Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ3
Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου
10:30 Ιταλία – Αγκόλα, ΕΡΤ2
11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr
11:30 Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ Sports HD
11:30 Τυνησία – Ιράν, ert.gr
14:30 Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ3
15:00 Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ2
15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ Sports HD
15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr
Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου
10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr
11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ Sports HD
11:30 Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ2
11:30 Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr
14:30 Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ3
15:00 Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ Sports HD
15:30 ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ2
15:30 Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr
Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου
10:30 Αγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ2
11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr
11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ Sports HD
11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr
14:30 Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ2
15:00 Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr
15:30 Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ Sports HD
15:30 Ισπανία – Ιράν, ert.gr
Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου
10:30 Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr
11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS
11:30 Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ2
11:30 Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr
14:30 Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ3
15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ Sports HD
15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ2
15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr
Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου
10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2
15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3
15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ Sports HD
Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου
14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου
14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου
14:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ Sports HD
16:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ Sports HD
Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου
11:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
15:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ Sports HD
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου
11:00 Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ Sports HD
15:00 Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ Sports HD
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου
11:00 Μικρός τελικός, ΕΡΤ Sports HD
15:00 Τελικός, ΕΡΤ Sports HD