Άλλα αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις (31/8)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αμερικανικό open 
Τένις

Betατζής
06:00
ΕΡΤ PLAY 3

Θαλάσσιο Σκι
Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

10:00
ΕΡΤ2

Ανγκόλα-Σερβία (Δ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

10:30
ΕΡΤ PLAY 1

Πολωνία-Βενεζουέλα (Α’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:00
ΕΡΤ PLAY 2

Ιράν-Πουέρτο Ρίκο (Γ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
ΕΡΤ SPORTS

Ρωσία-Νιγηρία (Β’ όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία
Κάνοε-Καγιάκ

12:00
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Βελγίου – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:50
ΕΡΤ1

Grand Prix Βελγίου – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:55
COSMOTE SPORT 7

Τζέσικα Αντράντε – Γουέιλι Ζαν. Γκουαντόνγκ Σενγκ, Κίνα.
UFC Fight Night

13:00
COSMOTE SPORT 8

Ντιναμό Δρέσδης-Σαν Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
ΕΡΤ3

Φιλιππίνες-Ιταλία (Δ’ όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

14:30
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο 
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Ακτή Ελεφαντοστού-Κίνα (Α’ όμιλος) 
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:00
ΕΡΤ2

Ισπανία-Τυνησία (Γ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
ΕΡΤ PLAY 1

Αργεντινή- Ν.Κορέα (Β’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Βελγίου – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

15:50
ΕΡΤ1

Grand Prix Βελγίου – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

15:55
COSMOTE SPORT 6

Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Βόλφσμπουργκ-Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Σάλκε-Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Φράιμπουργκ-Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Σίτι-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Μπρέντφορντ-Ντέρμπι
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4

Οσασούνα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 4

Λιόν-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 3

Μίλαν-Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός-Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα

19:00
EUROSPORT

Αμερικανικό open 
Τένις

19:05
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα

19:15
COSMOTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Χετάφε-Αλαβές
Αγγλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 9

Λεβάντε-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 4

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 4

Τουλούζ-Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Βόλος ΝΠΣ-Άρης
Σούπερ Λίγκα

21:30
NOVASPORTS 3

Γιουβέντους-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Μπέτις-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT

Αμερικανικό open 
Τένις

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close