Νίκη Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας: Ένα γκολ… έκρινε το φιλικό!(pics)

Ένα γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα έκρινε το φιλικό προετοιμασίας ανάμεσα στη Νίκη Αγίας Παρασκευής και τον Ολυμπιακό Λαμίας.

Τη φιλική νίκη με σκορ 0-1 πήρε ο Ολυμπιακός Λαμίας με αντίπαλο τη Νίκη Αγίας Παρασκευής. Οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν σήμερα στις 16:00 στο γήπεδο της Μεγάλης Βρύσης σε φιλικό προετοιμασίας με τον Ολυμπιακό να φεύγει νικητής χάρη σε γκολ του Κάτζαρη Γιώργου, στα τελευταία λεπτά του αγώνα.

Οι προπονητές των δύο ομάδων, είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν αρκετά νέα πρόσωπα ενώ δόθηκε και χρόνος συμμετοχής σε ποδοσφαιριστές που δεν τον είχαν μέχρι στιγμής.

Το LamiaSports βρέθηκε στο γήπεδο και σας μεταφέρει το πλούσιο φωτορεπορτάζ του: