Άλλα αθλήματαΒόλειΜαχητικά αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις!(5/10)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

FOX

New York Yankees – Minnesota Twins
MLB

Betατζής
03:00
FOX

Los Angeles Dodgers – Washington Nationals
MLB

05:00
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 500
Rakuten Japan Open Tennis Championships

07:00
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 500
Rakuten Japan Open Tennis Championships

09:00
COSMOTE SPORT 7

WTA 2019
Τένις

09:30
COSMOTE SPORT 7

2019 ATP World Tour 500, China Open
Τένις

11:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Γκρόιτερ Φιρτ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
EUROSPORT

Γύρος της Κροατίας
Ποδηλασία

14:00
ΕΡΤ SPORTS

Πανιώνιος-Π.Φάληρο
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 7

WTA 2019
Τένις

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μπράιτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Φούλαμ – Τσάρλτον
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καβάλα – Αιγάλεω
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 4

Ρέθυμνο – Περιστέρι
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Προμηθέας – Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Πανιώνιος – Ηφαιστος
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

ΠΑΟΚ – Λάρισα
Basket League

15:45
FOX

NCAA College Gameday 2019 Ε8
Μπάσκετ

16:00
EUROSPORT 2

Τζίρο ντελ’ Εμίλια
Ποδηλασία

16:00
NOVASPORTS 2

ΣΠΑΛ – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 4

Ιντιάνα Πέισερς – Σακραμέντο Κινγκς
NBA Global Games

16:30
COSMOTE SPORT 8

Λεβερκούζεν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

2019 ATP World Tour 500, China Open
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 6

Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ SPORTS

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, 9η ημέρα
Στίβος

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT

Eurometropole
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 5

Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Λίβερπουλ – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 3

Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Super League

17:15
ΕΡΤ2

Ηρακλής – Άρης
Basket League

18:15
NOVASPORTS 4

Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 3

Βερόνα – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – ΑΕΚ
Super League

19:30
EUROSPORT 2

ISL Ινδιανάπολις
Κολύμβηση

21:00
NOVASPORTS 3

Τουλούζ – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 8

Τενερίφη – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
NOVASPORTS 1

Τζένοα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Οσασούνα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close