Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις!(7/11)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

FOX

Butler – IUPUI Jaguars
NCAA

00:30
ΕΡΤ SPORTS

Βραζιλία
FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

01:00
FOX

NCAA College Basketball 2019-2020
Μπάσκετ

02:30
COSMOTE SPORT 7

Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

02:30
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Μιλγουόκι Μπακς
NBA

05:00
COSMOTE SPORT 6

Next Gen ATP Finals 2019, Round Robin
Τένις

15:00
COSMOTE SPORT 6

Next Gen ATP Finals 2019, Round Robin
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 9

Αστάνα – Άλκμααρ
Europa League

17:50
NOVASPORTS 1

Ζενίτ – Χίμκι
Euroleague

19:00
COSMOTE SPORT 5

Λάτσιο – Σέλτικ
Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 9

Κοπεγχάγη – Ντιναμό Κίεβου
Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 8

Βασιλεία – Χετάφε
Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 7

F91 Ντουντελάνζ – Σεβίλη
Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 3

Σταντάρ Λιέγης – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Europa League

19:55
COSMOTE SPORT 2

ΑΠΟΕΛ – Γκάραμπαγκ
Europa League

19:55
NOVASPORTS 4

Ερυθρός Αστέρας – Ρεάλ Μαδρίτης
Euroleague

20:00
COSMOTE SPORT 6

Next Gen ATP Finals 2019, Round Robin
Τένις

20:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Αναντόλου Εφές
Euroleague

21:00
NOVASPORTS 3

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Αλμπα Βερολίνου
Euroleague

21:05
ΕΡΤ SPORTS

Βραζιλία
FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

21:30
NOVASPORTS 1

Αρμάνι Μιλάνο – Μπασκόνια
Euroleague

21:45
COSMOTE SPORT 5

Γουλβς – Σλόβαν Μπρατισλάβας
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 4

Ρέιντζερς – Πόρτο
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 9

Φέγενορντ – Γιανγκ Μπόις
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 8

Εσπανιόλ – Λουντογκόρετς
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 7

Μπράγκα – Μπεσίκτας
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Ρόμα
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 2

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Παρτιζάν
Europa League

22:00
COSMOTE SPORT 6

Next Gen ATP Finals 2019, Round Robin
Europa League

22:30

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close