Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠαίδων - ΝέωνΠοδόσφαιροΤοπικά

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου!

Δείτε τους διαιτητές που όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Δείτε τους διαιτητές που όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 23-11-2019 ΩΡΑ: 15.00
7η αγωνιστική

Betατζής

 Αγώνας:       ΚΑΛΥΒΙΑ –ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ   ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:       ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ -ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Αγώνας:      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ  ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Αγώνας:       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:     ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:       ΣΤΥΛΙΔΑ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:    ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή 24-11-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΓΗΠ: ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:   ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 2311-2019
7η αγωνιστική

Αγώνας:       ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:   ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:   ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΤΑΣΙΝΟΣ

  

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 24-11-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:      ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής:           ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:        ΚΟΜΝΗΝΟΣ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Αγώνας:      ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ- ΚΗΦΙΣΟΣ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΚΛΗΣ Ν

Αγώνας:     ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ –ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:              ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:           ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:           ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:    ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:           ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:    ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:         ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ

Αγώνας:     ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:           ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:         ΚΑΚΛΗ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:              ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ  ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ

Διαιτητής:           ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:          ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ –ΓΛΥΦΑ    ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:           ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας:       ΔΙΒΡΗ –ΟΜΒΡΟΣ    ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:   ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΣΤΑΣΙΝΟΣ – ΜΑΚΚΑΣ

Πρωτάθλημα υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 23-11-2019

Αγώνας:  ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚ.- ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ12 ΩΡΑ 10.00-Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας   ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ10 ΩΡΑ 10.00-Κ12 ΩΡΑ 11) ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΤΕΙ

Διαιτητής:           ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:   ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής:           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Αγώνας:   ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘ- ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ(Κ12 ΩΡΑ 10.00) ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘ- ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00) ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:           ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ (Κ14 ΩΡΑ 12.00) ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ(Κ10-Κ12 ΩΡΑ 10.30) ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ

Διαιτητής:           ΚΕΠΠΑ -ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 

Πρωτάθλημα υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή  24-11-2019

 

Αγώνας:  ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ) ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ  ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:           ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Κ12) ΩΡΑ 09.30  ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Αγώνας:   ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΗ (Κ14) ΩΡΑ 10.30   ΓΗΠ ΕΠΣΦ

Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ (Κ10-Κ12)  ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΕΝΩΣΗ (Κ14)  ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12) ΩΡΑ 10.00 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΙΑΚΟΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ (Κ14) ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητής:           ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close