Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις (30/11)

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

ΕΡΤ SPORTS

Άμπου Ντάμπι, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:00
ΕΡΤ SPORTS

Π.Φάληρο-Εθνικός
Πόλο Ανδρών

13:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 8

Σαν Πάουλι – Ανόβερο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Άμπου Ντάμπι
Formula 1

15:00
ΕΡΤ PLAY 2

Ήφαιστος Λήμνου-Ιωνικός Νίκαιας
Basket League

15:30
NOVASPORTS 4

Σοσό-Τρουά
Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας

15:30
NOVASPORTS 2

Μπρέσια-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ PLAY 3

Ρέθυμνο-Άρης
Basket League

16:15
ΕΡΤ SPORTS

Basket League Show
Εκπομπή

16:15
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Πάντερμπορν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ PLAY 4

Ηρακλής-Λαύριο
Basket League

16:40
ΕΡΤ PLAY 1

Περιστέρι-Λάρισα
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 6

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5

Ντέρμπι-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Λίβερπουλ-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα

17:15
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ-ΝΠΣ Βόλος
Σούπερ Λίγκα

17:15
ANΤ-1

Euro 2020
Κλήρωση

18:45
NOVASPORTS 3

Τζένοα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Basket League

19:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα-ΟΦ Ιεράπετρας
Football League

19:00
FOX SPORTS

Michigan Wolverines – Ohio Buckeyes
NCAA College Football

19:00
NOVASPORTS 1

Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:25
COSMOTE SPORT 2

Σαουθάμπτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μαγιόρκα – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

ΟΦΗ-ΑΕΚ
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπενφίκα – Μαρίτιμο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 3

Ρεμς-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

Ανδόρα – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
ΕΡΤ SPORTS

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

21:40
NOVASPORTS 1

Φιορεντίνα-Λέτσε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
FOX SPORTS

Golden Gophers – Wisconsin Badgers
NCAA College Football

22:30

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Διαβάστε επίσης

Close
Back to top button
Close