Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις (1/12)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

COSMOTE SPORT 4

Σακραμέντο Κινγκς-Ντένβερ Νάγκετς
NBA

00:00
ΕΡΤ SPORTS

Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ
Χάντμπολ

12:15
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλη-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3

Τβέντε-Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Στουτγκάρδη – Νόρντχορν
Χάντμπολ

14:30
COSMOTE SPORT 9

Ντάρμσταντ – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ PLAY 1

Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1

14:50
ΕΡΤ3

Διαγόρας Ρόδου-Ολυμπιακός Βόλου
Football League

15:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 5

Grand Prix Αμπού Ντάμπι, Αγώνας
Formula 1

15:00
COSMOTE SPORT 7

Μπιλμπάο-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
ΕΡΤ2

Κολοσσός Ρόδου-Παναθηναϊκός
Basket League

15:30
NOVASPORTS 3

Ίντερ-Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Πάρμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Ναντ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 6

Λάτσιο-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Νόριτς-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 2

Άρης-Λαμία
Super League

17:15
ΕΡΤ SPORTS

Ξάνθη-Ατρόμητος
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 6

Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ

18:00
COSMOTE SPORT 9

Λαρντίνι Φιλοτράνο – Βολάλτο Καζέρτα
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

18:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Νάπολι-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Super League

19:30
ΕΡΤ SPORTS

ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Σούπερ Λιγκ 2

19:30
COSMOTE SPORT 6

Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Έμεν-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:00
ΕΡΤ PLAY 1

Μικρός τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

21:15
NOVASPORTS 4

Ελλάς Βερόνα-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 3

Ζιλ Βισέντε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Λέικερς – Ντάλας Μάβερικς
NBA

23:00
ΕΡΤ PLAY 1

Τελικός
Beach Soccer: Παγκόσμιο Κύπελλο

23:00

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Διαβάστε επίσης

Close
Back to top button
Close