Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Ορίστηκαν οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου!

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΦ για τους αγώνες της Α΄, της Β΄ & των πρωταθλημάτων υποδομής.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 18-01-2020 ΩΡΑ: 15.00
13η αγωνιστική

Αγώνας:           ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ.Αγ.Πρασκευης)

Betατζής

Διαιτητής:                               ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ Ε.

Βοηθοί:                       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:          ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Γηπ.Μωλου)

Διαιτητής:                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                   ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:          ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (Γηπ.Λιβανατων)

Διαιτητής:                               ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                       ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:          ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ.Ν.Κρικελου)

Διαιτητής:                               ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:                       ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Αγώνας:          ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ.Μαρτινου)

Διαιτητής:                                           ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                       ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:          ΑΝΑΓ.ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Μακρακωμης)

Διαιτητής:                               ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                       ΒΛΑΧΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 18-01-2020
11η-13η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:          ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΣΚΑΡΦΕΙΑ (Γηπ.Μεγαπλατανου)

Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί:           ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:           ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ (Γηπ.Κατω Τιθορεας)

Διαιτητής:                   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:            ΝΑΘΑΝΑΗΛ- ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγωνας:          ΓΛΥΦΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ.Γλυφας)

Διαιτητης:                   ΚΑΛΥΒΑΣ Ι.

Βοηθοι:           ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛ.- ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

Αγωνας:          ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ.Ραχεων)

Διαιτητης:                   ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοι:           ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγωνας:          ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Μεγ.Βρυσης) ΩΡΑ:15:30’

Διαιτητης:                               ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Ν.

Βοηθοι:                       ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ Π.- ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠ.

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σαββατο  18-01-2020

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Κ12) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:       ΚΟΥΔΑΣ

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γ’ Κατ.) Ωρα 11:00 (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:   ΚΟΥΔΑΣ

Αγώνας:   ΚΑΜΜ.ΒΟΥΡΛΑ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔΟΣΦ.ΛΑΜΙΑΣ(Κ10-Κ12-Γ’Κατηγ.)Ωρα 11:00(Γηπ.Καινουριου)

Διαιτητής:   ΦΑΡΜΑΚΗΣ

 

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Κυριακη 19-01-2020

Αγώνας:   ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ(Κ14) ΩΡΑ 10:00 (Γηπ. Μαρτινου)

Διαιτητής:   ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010-ΑΝΑΓ.ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ(Κ10-Κ12-Γ’Κατ.)ΩΡΑ10:00(Γηπ.Μακρ/μης)

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08(Κ10-Κ12-Γ’Κατ.)ΩΡΑ 10:00 (Γηπ.Φραντζη)

Διαιτητης:       ΚΟΥΔΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 19-01-2020 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:             ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ (Γηπ.Καλαποδιου)

Διαιτητής:                   ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:           ΝΑΘΑΝΑΗΛ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:           ΡΕΓΓΙΝΙ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ.Μωλου)

Διαιτητής:                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:           ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:            ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ.Αγ.Σεραφειμ)

Διαιτητής:                   ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:           ΦΑΡΜΑΚΗΣ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.

Αγώνας:             ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ (Γηπ.Καινουριου)

Διαιτητής:                   ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι- ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ.Ροδωνιας)

Διαιτητής:                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                           ΒΛΑΧΟΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ (Γηπ.Παλ.Γιανν.)

Διαιτητής:                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:           ΜΑΚΚΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                      ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΑΓ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ.Ευρυτανων)

Διαιτητής:                   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

Βοηθοί:           ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ.

Αγώνας:          ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ.Σταυρου)

Διαιτητής:                   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:           ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ

Αγώνας:             ΑΕΝΑ – ΟΜΒΡΟΣ (Γηπ.Φραντζη)

Διαιτητής:                   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:           ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

Αγώνας:             ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΔΙΒΡΗ (Εξ. Αναβολης-Γηπ.Δομοκου)

Διαιτητής:                   ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:           ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close