Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις!(1/2)

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Ντένβερ Νάγκετς
NBA

04:00
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Λέικερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
NBA

05:30
ΕΡΤ SPORTS

Παλαιό Φάληρο – Πανιώνιος ΓΣΣ
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 3

Σαν Πάουλι – Στουτγκάρδη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
COSMOTE SPORT 2

Γρανάδα – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1

Χαλ – Μπρέντφορντ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καβάλα – Τρίκαλα AO
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 3

Λάρισα – Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

Πανιώνιος – Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Λαύριο – Περιστέρι
Basket League

15:45
NOVASPORTS 2

Μπολόνια – Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Σοσό – Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Άουγκσμπουργκ – Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5

Λιντς – Γουίγκαν
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ – ΑΕΛ
Super League

17:15
ΕΡΤ SPORTS

Προμηθέας Πάτρας – Ήφαιστος Λήμνου
Basket League

17:45
NOVASPORTS 4

Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 5

Κάλιαρι – Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουλβς
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Ξάνθη
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 5

Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Εμεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Αμιάν – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 8

Κύπελλο Ιταλίας, Γυναίκες
Βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 9

Ανόβερο – Κίελο
Χάντμπολ

21:45
NOVASPORTS 1

Σασουόλο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

22:30

Διαβάστε επίσης

Back to top button