Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό ΠοδόσφαιροΠοδόσφαιρο

Αλλαγή ώρας στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Φθιώτιδας!

Έχουμε αλλαγή ώρας στα παιχνίδια της Α΄και της Β΄Φθιώτιδας.

Χθες και μετά από ανακοίνωση της ΕΠΣ Φθιώτιδας, έγινε γνωστό το πρόγραμμα της Α΄ και της Β΄Κατηγορίας.

Επίσης, γνωστή έγινε και η αλλαγή ώρας των αγώνων, καθώς πλέον τα παιχνίδια αντί για 15:00 θα ξεκινούν στις 15:30!

 

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 08-02-2020 ΩΡΑ: 15.30
16η αγωνιστική

Αγώνας:   ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ 

Διαιτητής:   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:      ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:         ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:           ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:     ΣΤΥΛΙΔΑ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:         ΣΚΑΡΛΑΣ – ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:               ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ 

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:     ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 –ΚΑΛΥΒΙΑ   ΓΗΠ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:   ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΑΥΓΕΡΗΣ – ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 08-2-2020
16η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:     ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ  ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητής:   ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ -ΑΔΑΜ

Αγώνας:        ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:   ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ      (από αναβολή)

Διαιτητής:   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΜΑΚΚΑΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή 9-2-2020 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:       ΡΕΓΓΙΝΙ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ    (ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ)

Διαιτητής:   ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΜΠΡΕΚΗΣ -ΑΔΑΜ

Αγώνας:        ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:          ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:        ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Διαιτητής:   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής:   ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:          ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας:        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 

Διαιτητής:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας:       ΤΣΟΥΚΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ  ( ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

Διαιτητής:   ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:        ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:   ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ-ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:        ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 

Διαιτητής:   ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:        ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ (από αναβολή)

Διαιτητής:   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Διαβάστε επίσης

Back to top button