Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις!(8/2)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

COSMOTE SPORT 4

Ιντιάνα Πέισερς – Τορόντο Ράπτορς
NBA

betatzhs
03:00
ΕΡΤ SPORTS

Ισπανία-Κίνα (Γ)
Προολυμπιακό Τουρνουά Μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 6

2020 ATP Tour 250
Τένις

13:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 2

Γουίγκαν-Πρέστον
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Ιωνικός-Νίκη Βόλου
Football League

15:00
ΕΡΤ SPORTS

Μπάσκετ με αμαξίδιο, Ηράκλειο
All Star Game

15:30
COSMOTE SPORT 6

2020 ATP Tour 250
Τένις

15:30
NOVASPORTS 1

Φιορεντίνα-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ Βρέμης-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε-Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ-ΟΦΝΙ (Τελικός Κυπέλλου γυναικών)
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 4

Ρέντινγκ-Χαλ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4

Φαμαλικάο-Βιτόρια Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

17:30
NOVASPORTS 3

Μαρσέιγ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
ACTION 24

Τορίνο-Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 9

Πικ-Ζέγκεντ-Άαλμποργκ
Χάντμπολ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Μπράιτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος-Ξάνθη
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Λαμία-Λάρισα
Super League

20:00
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν-Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT

Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Βρετανία, Ημιτελικά
Σνούκερ

20:55
NOVASPORTS 3

Ρεν-Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 9

Λαρντίνι Φιλοτράνο – Περούτζια
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

21:30
COSMOTE SPORT 7

Μπιλμπάο-Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 1

Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8

Πόρτο-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30

Ετικέτες
autovision

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close