Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικό Ποδόσφαιρο
Β΄Φθιώτιδας: «Πόλεμος» στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίες!
Δείτε την βαθμολογική κατάσταση των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας.
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡ. 1-3
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 3-0
ΡΕΓΓΙΝΙ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ 3-2
Κ. ΒΟΥΡΛΑ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘ 0-3 α.α
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦ. – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓ. 3-3
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜ. 0-1
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ. 5-1
Η βαθμολογία
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ | 46 |
ΡΕΓΚΙΝΙ | 42 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | 36 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | 33 |
ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ | 32 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | 27 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ | 24 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 | 22 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ | 19 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 19 |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ | 14 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 4 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 2 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | – |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ | |
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 | |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | 3-0 α.α. |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | |
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝ – ΔΟΞΑ ΖΗΛ. 2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ. – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 1-6
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡ. 1-1
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΓΑΡΔΙΚΙ 3-0 α.α
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΓΙΑΝ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠ. 2-1
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡ
Η βαθμολογία
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ | 35 |
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ | 35 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ | 35 |
ΣΤΑΥΡΟΣ | 30 |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 28 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | 25 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 25 |
ΤΣΟΥΚΑ | 21 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 18 |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ | 13 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 9 |
ΓΑΡΔΙΚΙ | – |
ΦΡΑΝΤΖΗ | – |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | |
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΤΣΟΥΚΑ | 0-3 α.α. |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ | 3-0 α.α. |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | |
ΡΕΠΟ: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣ. – ΑΝΘΗΛΗ 5-2 ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΑΕΝΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4-0 ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
Η βαθμολογία
ΗΡΑΚΛΕΙΑ | 34 |
ΑΕΝΑ | 32 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ | 27 |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | 26 |
ΔΙΒΡΗ | 23 |
ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ | 21 |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 18 |
ΟΜΒΡΟΣ | 16 |
ΓΛΥΦΑ | 12 |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ | 10 |
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | – |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ | – |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | |
ΔΙΒΡΗ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 3-0 α.α. |
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ | |
ΓΛΥΦΑ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | |
ΟΜΒΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ | |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ | 0-3 .α.α. |