Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠαίδων - ΝέωνΠοδόσφαιροΤοπικά

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου!

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σάββατο 15-02-2020 ΩΡΑ: 15.30
17η αγωνιστική

Αγώνας:       ΚΑΛΥΒΙΑ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ   ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:    ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:   ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:    ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΑΥΓΕΡΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 15-02-2020
14η και 17η αγωνιστική

Αγώνας:    ΚΗΦΙΣΟΣ –ΡΕΓΓΙΝΙ 

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΣΙΝΟΣ- ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:        ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής:       ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας:        ΓΛΥΦΑ-ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:        ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 16-02-2020 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:        ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ

Βοηθοί:          ΓΡΕΣΣΟΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:        ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:        ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΧΑΝΗΣ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας:        ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:          ΜΠΡΕΚΗΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:        ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ- ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:        ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΚΑΝΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:        ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:        ΟΜΒΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:        ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ   ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΣΚΟΥΡΑΣ

Βοηθοί:          ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

 

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 15-2-2020 ΩΡΑ: 10.00

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αγώνας:     ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ12  ΩΡΑ 10.30 ΓΗΠ ΑΣΤΕΡΑ

Διαιτητής:       ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:    ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ    Γ΄ΚΑΤ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 11.30

Διαιτητής:       ΜΑΚΚΑΣ

ΠρωτάθλημαΥποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή  16-2-2020 ΩΡΑ: 10.00 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αγώνας:   ΦΡΑΝΤΖΗ -ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ Κ12 Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 10.30 ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής:       ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:   ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Κ14 ΩΡΑ 10.30 ΓΗΠ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:   ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ 11.00  ΓΗΠ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Ετικέτες
autovision

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close