Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠαίδων - ΝέωνΠοδόσφαιροΤοπικά

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου!

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020 ΩΡΑ: 15.30
18η αγωνιστική

Αγώνας:         ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Betατζής

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Αγώνας:     ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής:       ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:    ΜΑΛΕΣΙΝΑ- ΑΝΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  ΓΗΠ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:    ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας:   ΣΤΥΛΙΔΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:         ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας:   ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:         ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 22-2-2020
18η αγωνιστική ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:     ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:        ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 –ΚΟΜΝΗΝΟΣ         ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας:        ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

 

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή  23-2-2020
18η αγωνιστική

Αγώνας:       ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΩΡΑ 15.00

Διαιτητής:       ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 23-2-2020 ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής:       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:          ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:        ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:        ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΚΛΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας:        ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:        ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί:          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:        ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας:        ΤΣΟΥΚΑ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ  ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας:        ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:          ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας:        ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:          ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 22-2-2020

Αγώνας:   ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12 Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ  ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:       ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:   ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ –ΕΝΩΣΗ 2010 Γ΄ΚΑΤ   ΓΗΠ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ ΩΡΑ 10.30

Διαιτητής:       ΚΕΠΠΑ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών  Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Κυριακή  23-2-2020 ΩΡΑ: 10.00  

Αγώνας:     ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ Κ12 – Γ΄ΚΑΤ  ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ  ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ ΄ΚΑΤ ΩΡΑ10.30 ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:       ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close