«Εξάρα» με πρωταγωνιστή τον Γιαννόπουλο το Ρεγκίνι!(pics)

Στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής και για τον 1ο όμιλο της Β΄Φθιώτιδας, το Ρεγκίνι πήρε μία εύκολη εντός έδρας νίκη επί του Κανούργιου.

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Σπύρο Γιαννόπουλο, ο οποίος πέτυχε 4 τέρματα, το Ρεγκίνι κέρδισε με τελικό σκορ 6-0 το Καινούργιο, για την 18η αγωνιστική της Β΄Φθιώτιδας.

Η ομάδα του Ρεγκινίου κατάφερε μέσα σε λίγα λεπτά από το 5΄έως και το 25΄να βάλει 4 γκολ με σκόρερ τον Γιαννόπουλο και να φτάσει εύκολα στη νίκη που του έδωσε τρεις σημαντικούς βαθμούς. Αυτοί οι βαθμοί και μετά την ήττα του Δαφνησιακού από τον Παρνασσό, έφερε την ομάδα του Ρεγκινίου μία ανάσα από την πρώτη θέση!

Τα υπόλοιπα δύο γκολ των γηπεδούχων τα πέτυχε ο Δημήτρης Μητσόπουλος ο οποίος στο δεύτερο ημίχρονο έγραψε το τελικό 6-0!