Όλα κρίθηκαν στα τελευταία λεπτά…(φωτορεπορτάζ)

Μπορεί το Νέο Κρίκελλο να βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 0-2 απέναντι στον Ολυμπιακό, όμως η ομάδα της Λαμίας απάντησε τα τελευταία λεπτά του αγώνα!

Στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής της Α΄Φθιώτιδας, ο Ολυμπιακός Λαμίας αναδείχθηκε ισόπαλος με σκορ 2-2 κόντρα στο Νέο Κρίκελλο…

Η ομάδα του Νέο Κρικέλλου άνοιξε το σκορ 39΄όταν ο Χαντζής έβγαλε ωραία σέντρα από τα αριστερά στον Βαρυπάρη, ο οποίος με πλασέ μέσα από την περιοχή του Ολυμπιακού, έκανε το 0-1!

Λίγο πριν σφυρίξει τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο διαιτητής του αγώνα, ο Βαρυπάτης με σουτ έκανε το 0-2 δίνοντας σαφέστατο προβάδισμα στην ομάδα των φιλοξενούμενων.

Παρόλο αυτά, στο δεύτερο 45λεπτο είχαμε σημαντική αλλαγή στο σκορ… αλλά και στην εμφάνιση του Ολυμπιακού.

Η ομάδα της Λαμίας κατάφερε και μείωσε το σκορ στο 78΄με τον Δημήτρη Λέντα να κάνει το 1-2 και να «βάζει φωτιά» στο παιχνίδι.

Σαν να μην έφτανε αυτό για το Κρίκελλο, ο Ευαγγελόπουλος, κατάφερε στις καθυστερήσεις του αγώνα να κάνει το 2-2, δίνοντας έναν ανέπλιστο βαθμό στην ομάδα του Ολυμπιακού.