Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

Φουλ δράση στη Φθιώτιδα το Σαββατοκύριακο 7-8/3! / Αλλαγή ώρας στους αγώνες!

Η δράση στην Α΄Φθιώτιδας συνεχίζεται με την 20η αγωνιστική ενώ στη Β΄κατηγορία επιστρέφει με την 16η και την 19η αγωνιστική!

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 20η  αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της Α Κατηγορίας « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ» που διοργανώνει η  Ε.Π.Σ.Φ. για  την αγωνιστική  περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ                  07/03/2020 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          16.00  

1/ ΓΗΠ.  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ  ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  

2/ ΓΗΠ.  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

3/ΓΗΠ.   ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

4/ΓΗΠ.   ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

5/ΓΗΠ.   ΛΑΡΥΜΝΑΣ :ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

6/ΓΗΠ.   ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ  – ΣΤΥΛΙΣ

 

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 16η – 19η  αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της B Κατηγορίας που  διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για  την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ              07/03/2020             ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   16.00  

1/ΓΗΠ.     ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ  – ΟΜΒΡΟΣ

2/ΓΗΠ.     ΡΑΧΕΩΝ:Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ

3/ΓΗΠ.     ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

4/ΓΗΠ.     ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ               08/03/2020           ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   16.00

1/ΓΗΠ.    ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  

2/ΓΗΠ.    ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  – ΚΗΦΙΣΣΟΣ  

3/ΓΗΠ.    ΜΩΛΟΥ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ –  ΡΕΓΓΙΝΙ  

4/ΓΗΠ.    ΚΟΜΝΗΝΑΣ:ΚΟΜΝΗΝΟΣ  – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

5/ΓΗΠ.    ΑΡΚΙΤΣΑΣ:ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

6/ΓΗΠ.    ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7/ΓΗΠ.    ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  

8/ΓΗΠ.    ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝ/ΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

  9/ΓΗΠ.    ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ:ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ

10/ΓΗΠ.    ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ:ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  – ΤΣΟΥΚΑ

11/ΓΗΠ.    ΔΙΒΡΗΣ:ΔΙΒΡΗ  – ΗΡΑΚΛΕΙΑ  

Διαβάστε επίσης

Back to top button