Νέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο
Αθλητικές μεταδόσεις (19/12)
Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr #lamiafc #olympiacosfc #LaLiga #SerieA #Bundesliga #PremierLeague
Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr #lamiafc #olympiacosfc #LaLiga #SerieA #Bundesliga #PremierLeague
Κανάλι | Ώρα | Κατηγορία | Διοργάνωση | Αγώνας |
---|---|---|---|---|
12:00 | BSL | ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ – ΕΦΕΣ | ||
14:30 | BSL | ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ – ΤΟΦΑΣ | ||
15:00 | Α2 | ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ | ||
17:00 | BASKET LEAGUE | ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ||
18:30 | LEGA A | ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΦΟΡΤΙΤΟΥΝΤΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ | ||
19:00 | BASKET LEAGUE | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ | ||
19:30 | ACB | ΜΟΥΡΘΙΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ | ||
02:30 | NBA | ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ – ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓΚΕΤΣ | ||
13:30 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ | ||
14:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΕΒΕΡΤΟΝ – ΛΕΣΤΕΡ | ||
14:30 | Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΑΝΝΟΒΕΡΟ – ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ | ||
14:30 | Α ΒΕΛΓΙΟΥ | ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ – ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΚΗΦΙΣΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΑΕΚ Β – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ||
14:45 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛΛΙΑΣ | ΡΟΣΒΙΛ – ΜΑΡΣΕΪΓ | ||
15:00 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ | ||
15:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΓΡΑΝΑΔΑ – ΜΑΓΙΟΡΚΑ | ||
15:30 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΑΓΙΑΞ | ||
16:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΓΟΥΛΒΣ – ΤΣΕΛΣΙ | ||
16:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΣΠΕΤΣΙΑ – ΕΜΠΟΛΙ | ||
16:15 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ | ||
17:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΣΚΩΤΙΑΣ | ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ – ΣΕΛΤΙΚ | ||
17:15 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΜΠΕΤΙΣ | ||
17:45 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΒΑΑΛΒΑΪΚ – ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ | ||
18:30 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΤΟΤΕΝΑΜ – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ | ||
18:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΚΟΛΩΝΙΑ – ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ | ||
19:00 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΜΑΡΙΤΙΜΟ | ||
19:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΒΕΝΕΤΣΙΑ | ||
19:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΤΟΡΙΝΟ – ΒΕΡΟΝΑ | ||
19:00 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΞΑΝΘΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ | ||
19:30 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ||
19:30 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΠΑΟΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ||
19:30 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΧΕΤΑΦΕ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ | ||
19:30 | Α ΒΕΛΓΙΟΥ | ΓΚΕΝΚ – ΑΝΤΒΕΡΠ | ||
21:00 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΒΙΤΖΕΛΑ – ΠΟΡΤΟ | ||
21:30 | Β ΙΤΑΛΙΑΣ | ΛΕΤΣΕ – ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ | ||
21:45 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΜΙΛΑΝ – ΝΑΠΟΛΙ | ||
22:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΚΑΝΤΙΘ | ||
22:00 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛΛΙΑΣ | ΦΙΝΙΕ-ΟΛΝΟΓΙΕ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ | ||
23:00 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΜΠΡΑΓΚΑ – ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ |