Νέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΣτοίχημα

Δυάδα σε Πορτογαλία και Πολωνία

Οι στοιχηματικές επιλογές του in2sports από τον Χρήστο Βενίδη στο LamiaSports.

Ήττα σοκ από την Φαμαλικάο 2-1 για την Πόρτο στην επιστροφή στη δράση, μετά την διακοπή λόγω της πανδημίας. Ένα λάθος από τον Αργεντινό τερματοφύλακα των «δράκων», Αγκουστίν Μαρτσεσίν, τρία λεπτά μετά το ημίχρονο, που εκμεταλλεύτηκε ο Φάμπιο Μαρτίνς  χάρισε στην Φαμαλικάο το προβάδισμα.

Ο Κορόνα ισοφάρισε στο 74ο λεπτό για τους φιλοξενούμενους, αλλά η Φαμαλικάο πήρε και πάλι το προβάδισμα τέσσερα λεπτά αργότερα. Όταν ο Πέντρο Γκονζάλεζ με εξαιρετική προσπάθεια και δυνατό σουτ νίκησε τον Μαρτσεσίν. Η Πόρτο ήταν… τυχερή στο πρώτο ημίχρονο όταν ο Πέπε φάνηκε να κάνει πέναλτι, αλλά ο διαιτητής έδειξε συνέχεια στο παιχνίδι.

Με δυο παιχνίδια θα ασχοληθούμε και σήμερα σε μια δυάδα. Στις 21:00 στην Πορτογαλία και την Primeira Liga, Σάντα Κλάρα-Μπράγκα και στις 21:30 στην Πολωνία και την Ekstraklasa Γκόρνικ Ζάμπριζε-Λέχια Γκατάνσκ.