Β΄Φθιώτιδα: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική
Δείτε αναλυτικά τις βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας.
Δείτε αναλυτικά τις βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής είναι:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0-3
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 4-2
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0-1
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔ.ΕΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ– ΚΑΛΑΠΟΔΙ 2-2
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 1-4
Η βαθμολογία:
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | 14 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | 12 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 | 11 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ | 11 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | 11 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ | 10 |
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ | 9 |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ | 7 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 6 |
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ | 4 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 3 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 1 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΣΟΥΚΑ – ΕΝΩΣΗ 2010 0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ 7-0
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ 0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ– ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 2-1
Η βαθμολογία:
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 18 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ | 11 |
ΕΝΩΣΗ 2010 | 11 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | 10 |
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ | 9 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 8 |
ΤΣΟΥΚΑ | 7 |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ | 7 |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ | 3 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΤΣΟΥΚΑ |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΒΡΗ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 3-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΑΝΘΗΛΗ 4-1
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ– ΘΥΕΛΛΑ Μ. ΒΡΥΣΗΣ 1-0
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ
Η βαθμολογία:
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ | 12* |
ΟΜΒΡΟΣ | 9* |
ΔΙΒΡΗ | 9** |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | 7* |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 6* |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ | 6 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ | 1* |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ | 0*** |
ΓΑΡΔΙΚΙ | 0**** |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΟΜΒΡΟΣ – ΔΙΒΡΗ |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ |