Άλλα αθλήματαΒόλειΤοπικά Σπορ

Το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων της Volleyleague Γυναικών

Πρόγραμμα, ημερομηνίες και Β' γύρος! Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για το πρόγραμμα του ΑΟ Λαμίας στην VolleyLeague Γυναικών.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα των δύο ομίλων της Volleyleague Γυναικών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί στις 10 Οκτωβρίου και η Α’ φάση των ομίλων θα ολοκληρωθεί στις 30 Ιανουαρίου του 2021.
Α’ όμιλος

Α.Ο. Θήρας
Παναθηναϊκός Α.Ο.
A.Σ. Άρης
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Λαμίας 2013
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες

betatzhs
Β’ όμιλος

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Α.Σ.Π. Θέτις
Π.Α.Ο.Κ.
Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Ο.Φ Πορφύρας
Α.Π.Σ. Αίας
Α.Ε.Κ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ

1η Αγωνιστική 10-11 Οκτωβρίου 2020       

Α.Σ. Άρης – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Θήρας
Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 17-18 Οκτωβρίου 2020

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Σ. Άρης
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil – Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ – Α.Ο. Θήρας

3η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020       

Ηλυσιακός Α.Ο.    – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Λαμίας 2013 – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Θήρας – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
Α.Σ. Άρης – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020       

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Λαμίας 2013
Α.Σ. Άρης – Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil

5η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020       

Α.Ο. Θήρας – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Ηλυσιακός Α.Ο. – ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 11 Νοεμβρίου 2020     

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
Α.Σ. Άρης- Α.Ο. Θήρας
Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ – Παναθηναϊκός Α.Ο.

7η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020       

Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Θήρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Λαμίας 2013 – ΡΕΠΟ

Β’ ΓΥΡΟΣ

8η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Ηλυσιακός Α.Ο.
Α.Ο. Θήρας – Α.Ο. Λαμίας 2013
ΡΕΠΟ – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες

9η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ. Άρης – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Ηλυσιακός Α.Ο.    – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
Α.Ο. Θήρας – ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil – Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ – Α.Σ. Άρης

11η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020       

Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Ηλυσιακός Α.Ο.    – Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Θήρας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020   

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Θήρας
Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Λαμίας 2013
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
ΡΕΠΟ – Ηλυσιακός Α.Ο.

13η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021

Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Α.Ο. Θήρας – Α.Σ. Άρης
Α.Ο. Λαμίας 2013 – Ηλυσιακός Α.Ο.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021       

Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Μαρκοπούλου  Revoil
Ηλυσιακός Α.Ο.    – Α.Ο. Θήρας
ΡΕΠΟ – Α.Ο. Λαμίας 2013

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ – Α’ ΦΑΣΗ

1η Αγωνιστική 10-11 Οκτωβρίου 2020

Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ε.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ.Π. Θέτις – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 17-18 Οκτωβρίου 2020

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Π.Σ. Αίας
Α.Ε.Κ. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

3η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020

Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας – ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ – Π.Α.Ο.Κ.

5η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Π.Σ. Αίας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 11 Νοεμβρίου 2020           

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ – Α.Ε.Κ.

7η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Ε.Κ. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Π.Σ. Αίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Σ.Π. Θέτις – ΡΕΠΟ

Β’ ΓΥΡΟΣ           

8η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Ε.Κ. – Α.Π.Σ. Αίας
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ.Π. Θέτις
ΡΕΠΟ – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.

9η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Α.Π.Σ. Αίας – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Π. Θέτις – Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020       

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. – Α.Σ.Π. Θέτις
Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ – Α.Π.Σ. Αίας

11η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020           

Α.Σ.Π. Θέτις – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Π.Σ. Αίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου           

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Α.Π.Σ. Αίας – Α.Σ.Π. Θέτις
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΡΕΠΟ – Α.Ο.Φ. Πορφύρας

13η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021       

Π.Α.Ο.Κ. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Π.Σ. Αίας
Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Α.Ε.Κ. – ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021           

Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ε.Κ.
Α.Π.Σ. Αίας – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΡΕΠΟ – Α.Σ.Π. Θέτις

Ετικέτες
autovision

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close