Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

Β’ Φθιώτιδας: Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές!

Δείτε όλες τις αγωνιστικές καί των τριών ομίλων της Β'Φθιώτιδας.

Σε τρεις ομίλους χωρίστηκε και φέτος το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας.

Στον πρώτο όμιλο έχουμε 12 ομάδες, στον δεύτερο 10 και στον τρίτο όμιλο 9.

Πάμε να δούμε πιο αναλυτικά όλες τις αγωνιστικές:

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική 12η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Ελατειακός

Σκάρφεια-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Μώλος

Αετός Μενδενίτσας-Καλαπόδι

Αγρότης Τραγάνας-Καινούριο

Αταλάντη ’92-Κομνηνός

 

2η Αγωνιστική 13η

Σκάρφεια-Παρνασσός Αμφίκλειας

Ελατειακός-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Αετός Μενδενίτσας

Μώλος-Αγρότης Τραγάνας

Καλαπόδι-Αταλάντη ‘92

Κομνηνός-Καινούριο

 

3η Αγωνιστική 14η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Αετός Μενδενίτσας-Σκάρφεια

Αγρότης Τραγάνας-Ελατειακός

Αταλάντη ’92-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Κομνηνός-Μώλος

Καινούριο-Καλαπόδι

 

4η Αγωνιστική 15η

Αετός Μενδενίτσας-Παρνασσός Αμφίκλειας

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Αγρότης Τραγάνας

Σκάρφεια-Αταλάντη ‘92

Ελάτειακός-Κομνηνός

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Καινούριο

Καλαπόδι-Μώλος

 

5η Αγωνιστική 16η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Αγρότης Τραγάνας

Αταλάντη ’92-Αετός Μενδενίτσας

Κομνηνός-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Καινούριο-Σκάρφεια

Καλαπόδι-Ελατειακός

Μώλος-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

 

6η Αγωνιστική 17η

Αταλάντη ’92-Παρνασσός Αμφίκλειας

Αγρότης Τραγάνας-Κομνηνός

Αετός Μενδενίτσας-Καινούριο

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Καλαπόδι

Σκάρφεια-Μώλος

Ελατειακός-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

 

7η Αγωνιστική 18η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Κομνηνός

Καινούριο-Αταλάντη ‘92

Καλαπόδι-Αγρότης Τραγάνας

Μώλος-Αετός Μενδενίτσας

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Ελατειακός-Σκάρφεια

 

8η Αγωνιστική 19η

Καινούριο-Παρνασσός Αμφίκλειας

Κομνηνός-Καλαπόδι

Αταλάντη ’92-Μώλος

Αγρότης Τραγάνας-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Αετός Μενδενίτσας-Ελατειακός

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Σκάρφεια

 

9η Αγωνιστική 20η

Παρνασσός Αμφίκλειας-Καλαπόδι

Μώλος-Καινούριο

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Κομνηνός

Ελατειακός-Αταλάντη ‘92

Σκάρφεια-Αγρότης Τραγάνας

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Αετός Μενδενίτσας

 

10η Αγωνιστική 21η

Μώλος-Παρνασσός Αμφίκλειας

Καλαπόδι-Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Καινούριο-Ελατειακός

Κομνηνός-Σκάρφεια

Αταλάντη ’92-Αστέρας Αγ. Σεραφείμ

Αγρότης Τραγάνας-Αετός Μενδενίτσας

 

11η Αγωνιστική 22η

Κηφισσός Κ. Τιθορέας-Παρνασσός Αμφίκλειας

Ελατειακός-Μώλος

Σκάρφεια-Καλαπόδι

Αστέρας Αγ. Σεραφείμ-Καινούριο

Αετός Μενδενίτσας-Κομνηνός

Αγρότης Τραγάνας-Αταλάντη ‘92

 

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική 10η

Μεξιατικός-Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Θύελλα Ροδωνιάς-Λιανοκλάδι

Δόξα Ζηλευτού-Ένωση 2010

Τσούκα-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Εθνικός Κομποτάδων

 

2η Αγωνιστική 11η

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς-Δόξα Ζηλευτού

Θύελλα Ροδωνιάς-Μεξιατικός

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Εθνικός Κομποτάδων

Ένωση 2010- Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Λιανοκλάδι-Τσούκα

 

3η Αγωνιστική 12η

Μεξιατικός-Δόξα Ζηλευτού

Τσούκα-Θύελλα Ροδωνιάς

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Εθνικός Κομποτάδων-Λιανοκλάδι

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Ένωση 2010

 

4η Αγωνιστική 13η

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Θύελλα Ροδωνιάς-Εθνικός Κομποτάδων

Δόξα Ζηλευτού-Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Τσούκα-Μεξιατικός

Λιανοκλάδι-Ένωση 2010

 

5η Αγωνιστική 14η

Μεξιατικός-Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς-Λιανοκλάδι

Εθνικός Κομποτάδων-Τσούκα

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Δόξα Ζηλευτού

Ένωση 2010-Θύελλα Ροδωνιάς

 

6η Αγωνιστική 15η

Θύελλα Ροδωνιάς-Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Δόξα Ζηλευτού-Λιανοκλάδι

Τσούκα-Ένωση 2010

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Εθνικός Κομποτάδων-Μεξιατικός

 

7η Αγωνιστική 16η

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς-Τσούκα

Δόξα Ζηλευτού-Θύελλα Ροδωνιάς

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας-Μεξιατικός

Ένωση 2010-Εθνικός Κομποτάδων

Λιανοκλάδι-Αναγέννηση Γιαννιτσούς

 

8η Αγωνιστική 17η

Μεξιατικός-Ένωση 2010

Τσούκα-Δόξα Ζηλευτού

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Θύελλα Ροδωνιάς

Εθνικός Κομποτάδων-Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Λιανοκλάδι-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

 

9η Αγωνιστική 18η

Μεξιατικός-Λιανοκλάδι

Θύελλα Ροδωνιάς-Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Δόξα Ζηλευτού-Εθνικός Κομποτάδων

Αναγέννηση Γιαννιτσούς-Τσούκα

Ένωση 2010-Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

 

3ος όμιλος

1η Αγωνιστική 10η

Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Ομβριακή

Πελασγιακός-ΑΕ Εχιναίων

Δίβρη-ΠΑΟ Ανθήλης

Αχιλλέας Δομοκού-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Ρεπό: Γαρδίκι

 

2η Αγωνιστική 11η

Ομβριακή-Πελασγιακός

Γαρδίκι-Θύελλα Μεγ. Βρύσης

ΠΑΟ Ανθήλης-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

ΑΕ Εχιναίων-Αχιλλέας Δομοκού

Ρεπό: Δίβρη

 

3η Αγωνιστική 12η

Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Πελασγιακός

Δίβρη-Γαρδίκι

Αχιλλέας Δομοκού-Ομβριακή

ΠΑΟ Ανθήλης-ΑΕ Εχιναίων

Ρεπό: Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

 

4η Αγωνιστική 13η

Ομβριακή-ΠΑΟ Ανθήλης

Γαρδίκι-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Πελασγιακός-Αχιλλέας Δομοκού

Δίβρη-Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Ρεπό: ΑΕ Εχιναίων

 

5η Αγωνιστική 14η

Θύελλα Μεγ. Βρύσης-Αχιλλέας Δομοκού

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Δίβρη

ΠΑΟ Ανθήλης-Πελασγιακός

Εχιναίοι-Γαρδίκι

Ρεπό: Ομβριακή

 

6η Αγωνιστική 15η

Γαρδίκι-Ομβριακή

Δίβρη- ΑΕ Εχιναίων

Αχιλλέας Δομοκού-ΠΑΟ Ανθήλης

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Ρεπό: Πελασγιακός

 

7η Αγωνιστική 16η

Ομβριακή-Δίβρη

Πελασγιακός-Γαρδίκι

ΠΑΟ Ανθήλης-Θύελλα Μεγ. Βρύσης

ΑΕ Εχιναίων-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού

 

8η Αγωνιστική 17η

Θύελλα Μεγ. Βρύσης- ΑΕ Εχιναίων

Δίβρη-Πελασγιακός

Αχιλλέας Δομοκού-Γαρδίκι

Δόξα Μοσχοχωρίου 2011-Ομβριακή

Ρεπό: ΠΑΟ Ανθήλης

 

9η Αγωνιστική 18η

Γαρδίκι-ΠΑΟ Ανθήλης

Πελασγιακός-Δόξα Μοσχοχωρίου 2011

Αχιλλέας Δομοκού-Δίβρη

ΑΕ Εχιναίων -Ομβριακή

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Πηγή: efthia. gr

Διαβάστε επίσης

Back to top button