Νέα από ΕλλάδαΠοδόσφαιροΤοπικά

Γ΄Εθνική: Το πρόγραμμα του ΑΠΟ Αταλάντης και του Οπούντιου Μαρτίνου!

Πριν από λίγα λεπτά ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Γ΄Εθνικής όπου συμμετείχαν και οι δύο ομάδες της Φθιώτιδας, ο ΑΠΟ Αταλάντης και ο Οπούντιος Μαρτίνου. Δείτε το πρόγραμμα!

Πριν από λίγα λεπτά ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Γ΄Εθνικής όπου συμμετείχαν και οι δύο ομάδες της Φθιώτιδας, ο ΑΠΟ Αταλάντης και ο Οπούντιος Μαρτίνου.

Οι δύο ομάδες από τη Φθιώτιδα συμμετείχαν στον 4ο όμιλο της κατηγορίας:

4ος Όμιλος: Βοιωτία: ΑΟ Υπάτου, Αμβρυσσέας Διστόμου (2 Ομάδες), Φωκίδα: Φωκικός (1 Ομάδα), Εύβοια: Νέα Αρτάκη, Ηρακλής Ψαχνών (2 Ομάδες), Θεσσαλία: ΓΣ Αλμυρού, Θησέας Αγριάς, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Δήμητρα Ευξεινούπολης (4 Ομάδες), Φθιώτιδα: ΑΠΟ Αταλάντη, Οπούντιος Μαρτίνου (2 Ομάδες) Σύνολο 11 Ομάδες.

Στις 11 Οκτωβρίου η έναρξη και στις 18 Απριλίου η λήξη!

Δείτε το πρόγραμμα:

1η / 12η αγωνιστική
Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η /13η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η / 14η αγωνιστική
Φωκικός – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η / 15η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η / 16η αγωνιστική
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

6η / 17η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η / 18η αγωνιστική
Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η / 19η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η / 20η αγωνιστική
Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η / 21η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η / 22η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

πηγή: Sportsup.gr

Ετικέτες
autovision

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close