Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

ΕΠΣ Φθιώτιδας: «Γεμάτο» πρόγραμμα σε Α΄και Β΄Κατηγορία

Δείτε το πρόγραμμα της Α΄και της Β΄Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο 26-27/9.

Δείτε το πρόγραμμα της Α΄και της Β΄Φθιώτιδας το Σαββατοκύριακο 26-27/9.

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την   1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021.

 ΣΑΒΒΑΤΟ                            26/09/2020                               ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ              17.00               

1/ΓΗΠ.     ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ:ΜΑΛΕΣΙΝΑ  08  –  ΡΕΓΓΙΝΙ

2/ΓΗΠ.     ΣΤΑΥΡΟΥ:ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ  –  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ

3/ΓΗΠ.     ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΣΤΥΛΙΣ

4/ΓΗΠ.     ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

5/ΓΗΠ.     ΝΕΟΥ  ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

6/ΓΗΠ.                                :ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Η  έδρα  τέλεσης  του  πιο  πάνω  αγώνα  θα  σας  γνωστοποιηθεί  με  νεώτερο  έγγραφό  μας.

ΚΥΡΙΑΚΗ                             27/09/2020                               ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ              17.00                

1/ΓΗΠ.     ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΗΡΑΚΛΕΙΑ

 

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   1η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  B  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2020-2021.

 ΣΑΒΒΑΤΟ                             26/09/2020                               ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ              17.00                1/ΓΗΠ.     ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  92  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

2/ΓΗΠ.     ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΤΣΟΥΚΑ  –  ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

3/ΓΗΠ.     ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ  –  ΟΜΒΡΟΣ

     ΚΥΡΙΑΚΗ                             27/09/2020                               ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ              17.00                

1/ΓΗΠ.     ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.     ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ:ΣΚΑΡΦΕΙΑ  –  ΚΗΦΙΣΣΟΣ

3/ΓΗΠ.     ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

4/ΓΗΠ.     ΜΩΛΟΥ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

5/ΓΗΠ.     ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ  –  ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

6/ΓΗΠ.     ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

7/ΓΗΠ.     ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

8/ΓΗΠ.     AMOYΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΕΝΩΣΗ  2010

9/ΓΗΠ.     ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

   10/ΓΗΠ.     ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  –  Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

11/ΓΗΠ.     ΔΙΒΡΗΣ:ΔΙΒΡΗ  –  ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ

12/ΓΗΠ.     ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  ΔΟΞΑ  ΜΟΣΧ/ΡΙΟΥ  2011

Ετικέτες

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close