«Καθάρισε» ο Κασάπας για τον Αστέρα (φωτορεπορτάζ)

Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Α΄Φθιώτιδας, η Νίκη Αγίας Παρασκευής υποδέχθηκε τον Αστέρα Σταυρού.

Από ένα ημίχρονο μοιράστηκαν η Αγία Παρασκετυή και ο Σταυρός, με τη νίκη παρόλο αυτά να καταλήγει στα χέρια των φιλοξενούμενων με σκορ 0-1.

Το μοναδικό γκολ του αγώνα σημείωσε ο Παναγιώτης Κασάπας μόλις στο 8΄και παρά τις τελικές ευκαιρίες των ομάδων δεν σημειώθηκε κανένα άλλο τέρμα.

Η μεγάλη ευκαιρία της Νίκης για ισοφάριση ήρθε στις αρχές του πρώτου ημιχρόνου, όταν ο Σταύρος Καραγεώργος, ο οποίος μόλις είχε περάσει στον αγωνιστικό χώρο, βγήκε σε θέση τετ α τετ με τον Σύψα αλλά ο τερματοφύλακας του Σταυρού έσωσε την ομάδα του, κρατώντας το τελικό 0-1.

Νίκη Αγίας Παρασκευής: Σκοτίδας, Στοφόρος, Κολόκας Δ, Γεννιτσαρόπουλος, Ιωάννου, Επίσκοπος Γ., Δεδούσης, Κολόκας Β., Παππάς, Τσεκούρας, Μπλάνης

Αστέρας Σταυρού: Σύψας, Λαππας Ν., Σαρρής, Μόσχος Ν., Αυγουστάτος, Καλαμάτας, Κασάπας, Λάππας Ι., Κακκάβας, Παπαναστασίου, Χαντζής

Το LamiaSports βρέθηκε στο γήπεδο της Αγίας Παρασκευής και σας μεταφέρει όλο το φωτορεπορτάζ: