Άλλα αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (17/10/2020)
Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.
Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 17/10/2020
COSMOTE SPORT 5
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3
Moto 3
09:55
NOVASPORTS 1
ΑΕΚ Κ19 – ΠΑΟΚ Κ19
Super League Κ19
Super League Κ19
10:30
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP
Moto GP
10:50
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2
Moto 2
11:50
COSMOTE SPORT 5
Moto 3
13:30
COSMOTE SPORT 8
Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις
Τένις
14:00
ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Πόλο Ανδρών
Πόλο Ανδρών
14:00
COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:00
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP
Moto GP
14:25
COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
14:30
COSMOTE SPORT 5
Moto GP
15:05
COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις
Τένις
16:00
NOVASPORTS 3
Νάπολι-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00
NOVASPORTS 2
Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα
Σούπερ Λίγκα
16:00
COSMOTE SPORT 5
Moto 2
16:05
COSMOTE SPORT 9
Μάιντς-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 8
Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 7
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 4
Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00
COSMOTE SPORT 2
Τσέλσι-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00
NOVASPORTS 5
Μπόρνμουθ-ΚΠΡ
Championship Αγγλίας
Championship Αγγλίας
17:00
NOVASPORTS 24
Ρεμς-Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:00
NOVASPORTS 1
Άρης-Απόλλων Σμύρνης
Σούπερ Λίγκα
Σούπερ Λίγκα
18:15
COSMOTE SPORT 8
Ανδρόρα-Μπούργκος
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:00
NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια-Λάτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
NOVASPORTS 3
Ίντερ-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
COSMOTE SPORT 3
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 9
Μπράγκα-Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:00
NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα
Σούπερ Λίγκα
20:30
COSMOTE SPORT 7
Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30
NOVASPORTS 1
Κροτόνε-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45
COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
Αγγλικό Πρωτάθλημα
22:00
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00
NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00
COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:30
NOVASPORTS 4
Σικάγο-Κάνσας
MLS
MLS
22:55