Άλλα αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (17/10/2020)

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

COSMOTE SPORT 5
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3
09:55
NOVASPORTS 1
ΑΕΚ Κ19 – ΠΑΟΚ Κ19
Super League Κ19
10:30
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP
10:50
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2
11:50
COSMOTE SPORT 5
Moto 3
13:30
COSMOTE SPORT 8
Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις
14:00
ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Πόλο Ανδρών
14:00
COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:00
COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP
14:25
COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
14:30
COSMOTE SPORT 5
Moto GP
15:05
COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις
16:00
NOVASPORTS 3
Νάπολι-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00
NOVASPORTS 2
Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα
16:00
COSMOTE SPORT 5
Moto 2
16:05
COSMOTE SPORT 9
Μάιντς-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 8
Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 7
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30
COSMOTE SPORT 4
Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00
COSMOTE SPORT 2
Τσέλσι-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00
NOVASPORTS 5
Μπόρνμουθ-ΚΠΡ
Championship Αγγλίας
17:00
NOVASPORTS 24
Ρεμς-Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
18:00
NOVASPORTS 1
Άρης-Απόλλων Σμύρνης
Σούπερ Λίγκα
18:15
COSMOTE SPORT 8
Ανδρόρα-Μπούργκος
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:00
NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια-Λάτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
NOVASPORTS 3
Ίντερ-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00
COSMOTE SPORT 3
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30
COSMOTE SPORT 9
Μπράγκα-Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
20:00
NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα
20:30
COSMOTE SPORT 7
Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
21:30
NOVASPORTS 1
Κροτόνε-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45
COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
22:00
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00
NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00
COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:30
NOVASPORTS 4
Σικάγο-Κάνσας
MLS
22:55

Ετικέτες

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close