Άλλα αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (18/10/2020)

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 18/10/2020
COSMOTE SPORT 8
Μπράιαν Ορτέγκα – Τσαν Σουνγκ Γιουνγκ
UFC Fight Night

02:00
NOVASPORTS 1
Μόντρεαλ-Ίντερ Μαϊάμι
MLS

02:05
COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto 3

09:35
COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto 2

10:05
COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto GP

10:35
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto 3

11:45
COSMOTE SPORT 4
Αναντολού Εφές-Μπασακσεχίρ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
ΕΡΤ SPORTS
Φίλιππος Βέροιας-ΠΑΟΚ
Χάντμπολ

13:00
COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto 2

13:05
NOVASPORTS 2
Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 24
Άγιαξ-Χέρενφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1
Μπολόνια-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 4
Πρέστον-Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto GP

14:30
COSMOTE SPORT 7
Πάντερμπορν-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 8
Βίρτσμπουργκερ Κίκερς-Κίελο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 9
Κίελο-Φλένσμπουργκ
Χάντμπολ

14:40
COSMOTE SPORT 8
Μπιλμπάο-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
COSMOTE SPORT 4
Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό πρωτάθλημα

15:15
COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5
Σπέτσια-Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3
Τορίνο-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 3
Κολονία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4
Τσβόλε-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 2
ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα

18:15
COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3
Ουντινέζε-Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 9
Ουέσκα-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8
Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 7
Φαρένσε-Φαμαλικάο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Αλαβές-Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα

20:30
COSMOTE SPORT 1
Λέστερ-Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 2
Ρόμα-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7
Ρίο Άβε-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 2
Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3
Λιλ-Λανς
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00

Ετικέτες

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close