Μεσοβδόμαδο διπλό για το Καινούριο

Στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας ο Κομνηνός Κόμνηνας υποδέχθηκε τον ΑΟ Καινουρίου σε εξ΄αναβολής αναμέτρηση.

Η ομάδα του Κανουρίου χάρη σε δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να πάρει τη νίκη και το μεσοβδόμαδο διπλό.

Την άμυνα του Κομνηνού «ξεκλείδωσε» στο 61΄ο Μπήτας Αντ. κάνοντας το 0-1 ενώ λίγο πριν μπει ο αγώνας στις καθυστερήσεις του, ο Κακαρας Δ. έγραψε το τελικό 0-2, δίνοντας μία σημαντική νίκη στην ομάδα του.

Οι δύο βασικές συνθέσεις των δύο ομάδων:

Κομνηνός Κόμνηνας: Μπαρμπέρης, Λύκος, Ιωάννου, Γκρίφι, Σουλοβάρι Αν.,Ταμπάκου, Σουλοβάρι Αν., Σουλοβάρι Ερ., Βαλατσός, Σουλοβάρι Γκρ., Λύκος Στ.

ΑΟ Καινουρίου: Τσιτίνης, Γούλας, Σουλοβάρι Ορ., Τσιτίνης Δ., Αποστολόπουλος, Κακάρας, Ξυδιάς, Γελαμέρης, Φακίρης,Μπήτας, Τσάνα