Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (24-25/10)

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24-25/10 για την Α΄& και την Β΄κατηγορία.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00
5η αγωνιστική

 

Αγώνας:                                           ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:                                                         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού)

Διαιτητής:                                              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                     ΚΑΛΥΒΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:                                 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Ευρυτάνων)

Διαιτητής:                                                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:                              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Στυλιδας)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                               ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:                                  ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ. Λιβανατών)

Διαιτητής:                                                          ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                                 ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:                                    ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                             ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:                                  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΡΕΓΓΙΝΙ (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής:                                                        ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                            ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 24-10-2020
5η αγωνιστική / ΩΡΑ: 16.00

 

Αγώνας:                                   ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ. Αταλάντης)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. – ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:                                  ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Σπερχειάδας)

Διαιτητής:                                                   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                          ΝΑΘΑΝΑΗΛ – ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:                                   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγώνας:                                        ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΑΡΔΙΚΙ            (Γηπ. Ραχών)

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
5Η αγωνιστική /Κυριακή 25-10-2020/ ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:                                    ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ –  ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αμφίκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                 ΦΑΡΜΑΚΗΣ – ΚΑΨΙΩΤΗΣ

Αγώνας:                                       ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Κόμνηνας)

Διαιτητής:                                                        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΜΑΚΚΑΣ – ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:                                            ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

Αγώνας:                                             ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  (Γηπ. Καινουρίου)

Διαιτητής:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:                                             ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΜΑΝΙΚΑΣ

Αγώνας:                                            ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)

Διαιτητής:                                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί:                                             ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας:                                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΤΣΟΥΚΑ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

Αγώνας:                       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Παλ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:                                                     ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΚΙΑΣ

Αγώνας:                              ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                                            ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                                    ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ – ΧΙΝΤΑΣ

Αγώνας:                                        ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                                       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                               ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΜΟΣΧΟΣ

Αγώνας:                                      ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 – ΔΙΒΡΗ (Γηπ.Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής:                                                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:                                         ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ. Ανθήλης)

Διαιτητής                                                               ΑΝΑΒΟΛΗ

Ετικέτες

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close