Άλλα αθλήματαΒόλειΤοπικά Σπορ

Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Στερεά Ελλάδα (24-25/10)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στη Στερεά Ελλάδα για το Σαββατοκύριακο 24-25/10.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων στη Στερεά Ελλάδα για το Σαββατοκύριακο 24-25/10.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 2425/10/2020

 

  ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ. 24-10-2020 ΕΦΗΒΩΝ 1ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 18.00 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ   ΑΝΑΒΟΛΗ  
ΣΑΒ. 24-10-2020 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ 18.00 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ
ΣΑΒ. 24-10-2020 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.00 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΑ 24-10-20 Α2 ΚΟΡ ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΛΩΝ 16.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΟΥΡΤΕΣΙΩΤΗΣ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.00 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.00 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ   ΑΝΑΒΟΛΗ  
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 17.00 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ   ΜΠΟΛΗΣ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜ.  ΤΡΙΚ. 14.00 Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ ΧΛΩΡΟΣ   ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟ 19.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ      
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.30 ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΒΗΤΑΣ   ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 15.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ   ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓΙΑΣ 16.00 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ  
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2Ο ΓΥΜΝ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 14.00 Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΕΤΑΛΑ
ΚΥΡ. 25-10-2020 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΑΜΑΡΑ   ΘΕΜΕΛΗ
ΤΕΤ. 28-10-2020 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 17.30 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΣΚΟΡΔΑΡΑ   ΣΟΥΦΛΗΣ
               
        ΕΘΝΙΚΑ      
ΣΑ 24-10-20 Α2 ΓΥΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣ. ΣΥΛ-ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΚΑΡΑΒΑΚΑ
ΣΑ 24-10-20 Α2 ΓΥΝ ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΛΩΝ 20.00  ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣ ΧΛΩΡΟΣ ΒΗΤΑΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ

Ετικέτες

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close