Ευρυτανικός – ΑΕ Μαλεσίνας: Το πέναλτι και φάσεις από τον αγώνα

Δείτε τι κατέγραψε η κάμερα του LamiaSports από τον χθεσινό αγώνα του Ευρυτανικού με την ΑΕ Μαλεσίνας. #Α_Φθιώτιδας #τοπικό_ποδόσφαιρο #Φθιώτιδα #αθλητικά_νέα #τοπικό_νέα #Λαμία #LamiaSports #eimaste_pantou #LamiaSports_YouTube_Channel

Με σκορ 0-2 η ομάδα της ΑΕ Μαλεσίνας κατάφερε να φύγει «αλώβητη» από την έδρα του φανερά βελτιωμένου Ευρυτανικού, ο οποίος δυσκόλεψε όσο μπορούσε την πρωτοπόρο ομάδα της Α΄Φθιώτιδας (μαζί με τη Δάφνη Λιβανατών).

Παρόλο αυτά, με ένα γκολ του Δέδε στο πρώτο ημίχρονο και μία εύστοχη εκτέλεση φάουλ του Κωνσταντίνου στο δεύτερο 45λεπτο, το σύνολο του Άγγελου Κυριάκου πέρασε από τους Ευρυτάνες.

Το LamiaSports βρέθηκε στο γήπεδο και κατέγραψε με την κάμερά του τόσο το πέναλτι όσο και ορισμένες φάσεις του αγώνα: