Απίθανη γκάφα στη Super League 2: Η ίδια ομάδα έκανε σέντρα και στα δύο ημίχρονα! (vid)

Ιστορία… γράφτηκε στο παιχνίδι της Νίκης Βόλου με τον Απόλλωνα Πόντου στο Πανθεσσαλικό, για τη Super League 2.

Ένα απίστευτο μπέρδεμα έγινε στο Νίκη Βόλου-Απόλλων Πόντου, για τη Super League 2 την Τετάρτη, καθώς και στα δύο ημίχρονα έκαναν σέντρα οι παίκτες των Θεσσαλονικιών! Η ομάδα του Βόλου επικράτησε άνετα 5-0 στην εξ αναβολής αναμέτρηση, αλλά αυτό που έκλεψε την παράσταση στο ματς ήταν το λάθος της ρέφερι Αναστασία Μυλοπούλου του Συνδέσμου Καβάλας.

Και στην αρχή του αγώνα, σέντρα έκαναν οι παίκτες του Απόλλωνα, αλλά και στο δεύτερο ημίχρονο. Οι γηπεδούχοι ενημέρωσαν τη διαιτητή για την «γκάφα» της, πριν την έναρξη του δευτέρου μέρος, αλλά εκείνη επέμεινε και τελικά οι Πόντιοι έκαναν και πάλι τη σέντρα.