Άλλα αθλήματαΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο

Αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (29/11)

Γεμάτο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων και σήμερα. Από ποδόσφαιρο και μπάσκετ έως και Formula 1 και σνούκερ. #αθλητικό_πρόγραμμα #ποδόσφαιρο #μπάσκετ #formula1 #σνούκερ #SuperLeague1

Γεμάτο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων και σήμερα. Από ποδόσφαιρο και μπάσκετ έως και Formula 1 και σνούκερ.

Κυριακή
29/11

Pontikas Marble

10:20
Eurosport 1
Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142
Σκι

11:20
Eurosport 1
Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών
Δίαθλο

11:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2020
Σακίρ, Μπαχρέιν – 2ος αγώνας

12:50
Eurosport 1
Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών
Δίαθλο

13:30
Novasports 2HD
Λάτσιο – Ουντινέζε
Serie A

14:00
Novasports 3HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Σουόνσι
EFL Championship

14:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Ανόβερο – Κίελo
Bundesliga 2 2020-21

14:40
Eurosport 1
Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών
Δίαθλο

15:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

15:00
Eurosport 2
UK Championship, 2ος Γύρος
Σνούκερ

15:00

Novasports 1HD
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Super League Interwetten

15:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρουμπίν Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2020-21

15:30
Novasports 5HD
Φέγενορντ – Ουτρέχτη
Eredivisie

15:50
COSMOTE SPORT 6 HD
Λειψία – Μαγδεβούργο
Liqui Moly Bundesliga 2020-21

ΕΡΤ Sports HD
Formula 1 2020 – Grand Prix Μπαχρέιν
Αγώνας

15:55
Eurosport 1
Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό
Σκι

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

16:00
Novasports 24 HD
Μπολόνια – Κροτόνε
Serie A

16:00
Novasports 4HD
Μίλαν – Φιορεντινα
Serie A

16:10
COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2020 – Grand Prix Μπαχρέιν
Αγώνας

16:25
Eurosport 1
Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών)
Σκι

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga 2020-21

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

17:15
Novasports 5HD
Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης
Βελγικό πρωτάθλημα

17:15
Novasports 3HD
ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Interwetten

17:15

Novasports 2HD
Λαμία – ΠΑΟΚ
Super League Interwetten

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

18:30
Eurosport 2
UK Championship, 2ος Γύρος
Σνούκερ

19:00
ΕΡΤ3
Βουλγαρία – Ελλάδα
Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022

19:00
ΕΡΤ Sports HD
Βουλγαρία – Ελλάδα
Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Χόφενχαϊμ
Bundesliga 2020-21

19:00
Novasports 4HD
Κάλιαρι – Σπέτσια
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

19:30
Novasports 1HD
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Super League Interwetten

20:45
Eurosport 1
UK Championship, 2ος Γύρος
Σνούκερ

21:00
Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ
Eredivisie

21:15
COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Γουλβς
Πρέμιερ Λιγκ 2020-21

21:45
Novasports 2HD
Νάπολι – Ρόμα
Serie A

22:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μπράγκα – Φαρένσε
Liga NOS 2020-21

22:00

COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21

22:00
Novasports 3HD
Σεντ Ετιέν – Λιλ
Ligue 1

22:05
Novasports 5HD
Ορλάντο – Νιου Ινγκλαντ
MLS

00:30
Eurosport 1
UK Championship, 2ος Γύρος
Σνούκερ

Διαβάστε επίσης

Back to top button