Αγνοεί την εκτός έδρας νίκη ο Παναθηναϊκός

Στην Λαμία στρέφουν την προσοχή τους στο παιχνίδι της 8ης αγωνιστικής με τον Παναθηναϊκό.

Οι πράσινοι που έφτασαν στη νίκη την τελευταία στιγμή απέναντι στη Λάρισα ανηφορίζουν για το ΔΑΚ Λαμίας με..κακούς οιωνούς  στις εκτός έδρας αναμετρήσεις τους.

Η ομάδα του Μαρίνου Ουζουνίδη σε 7 αγωνιστικές δεν έχει χαρεί ακόμα την νίκη μακρυά από την έδρα του.

Στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος ο ΠΑΟ ήρθε ισόπαλος 1-1 με τον Πλατανιά, με τον Κοροβέση να φέρνει στα ίσα το παιχνίδι στο 78ο λεπτό και τους γηπεδούχους να..κλέβουν το τρίποντο από τους φιλοξενούμενους.

SUPERLEAGUE / ЋTMɁӠ- ЁϠ(ӔŖMϓ сЁ͇Ӡ/ Eurokinissi Sports)

Την 3η αγωνιστική απέναντι στην Κέρκυρα οι “πράσινοι” έχασαν από τους Φαίακες με 1-0 με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Επστάιν από το πρώτο ημίχρονο.

Τέλος, το 3ο και πιο πρόσφατο εκτός έδρας παιχνίδι για τον Παναθηναϊκό ήταν με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο, όπου και οι γηπεδούχοι “βύθισα픨σε κρίση τους “πράσινους” νικώντας τους με 2-0. Θυμηθείτε όσα συνέβησαν στην αναμέτρηση: