Αθλητικές μεταδόσεις 27/2
Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr1 #slgr2 #αθλητικό_πρόγραμμα #BasketLeague #πρωτάθλημα #football #basket #NBA #PremierLeague #SerieA #LaLiga
Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr1 #slgr2 #αθλητικό_πρόγραμμα #BasketLeague #πρωτάθλημα #football #basket #NBA #PremierLeague #SerieA #LaLiga
14:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
ΜΠΟΡΝΤΟ – ΜΕΤΣ
14:00
Ποδόσφαιρο
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΜΠΟΧΟΥΜ – ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ
14:30
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
14:30
Ποδόσφαιρο
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ – ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΧΑΝΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΧΑΝΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
15:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΕΪΜΠΑΡ – ΟΥΕΣΚΑ
15:30
Ποδόσφαιρο
Α ΡΩΣΙΑΣ
ΖΕΝΙΤ – ΡΟΣΤΟΦ
16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΣΠΕΤΣΙΑ – ΠΑΡΜΑ
16:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΜΠΑΓΕΡΝ – ΚΟΛΩΝΙΑ
16:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΑΡΜ. ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
16:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΧΕΡΤΑ
17:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ – ΜΠΡΑΪΤΟΝ
17:00
Ποδόσφαιρο
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ – ΚΑΡΝΤΙΦ
17:15
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
17:15
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΣΕΒΙΛΛΗ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
18:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
ΝΤΙΖΟΝ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
18:00
Ποδόσφαιρο
Α ΡΩΣΙΑΣ
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
19:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΛΑΤΣΙΟ
19:30
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
19:30
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΙΝΤΣ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
19:30
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΑΛΑΒΕΣ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ
19:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΛΕΙΨΙΑ – ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
20:00
Ποδόσφαιρο
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ – ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
21:45
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΒΕΡΟΝΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
22:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ – ΓΟΥΛΒΣ
22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΧΕΤΑΦΕ – ΒΑΛΕΝΘΙΑ
22:30
Ποδόσφαιρο
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
ΠΟΡΤΟ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
14:00
Μπάσκετ
VTB
ΟΥΝΙΚΣ ΚΑΖΑΝ – ΝΙΖΝΙ
17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕΚ
17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΛΑΥΡΙΟ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ
19:00
Μπάσκετ
BSL
ΤΟΦΑΣ – ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
20:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
20:30
Μπάσκετ
LEGA A
ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΒΑΡΕΖΕ
21:45
Μπάσκετ
ACB
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ
23:00
Μπάσκετ
NCAA
ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΣΤΕΪΤ – ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΪΝΑ
1:00
Μπάσκετ
NCAA
ΛΟΥΙΣΒΙΛ – ΝΤΙΟΥΚ
3:30
Μπάσκετ
NBA
ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ – ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ
20:00
Βόλλεϋ
VOLLEY LEAGUE
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΟΚ