Άλλα αθλήματαΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο
Αθλητικές μεταδόσεις, Κυριακή 11/4
Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
ΚΑΝΑΛΙ | ΩΡΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ | ΑΓΩΝΑΣ |
---|---|---|---|---|
13:00 | LEGA A | ΤΡΕΒΙΖΟ – ΣΑΣΑΡΙ | ||
13:00 | BSL | ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ | ||
13:00 | VTB | ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΑΣΤΑΝΑ | ||
15:00 | BASKET LEAGUE | ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ||
19:30 | ACB | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ | ||
20:00 | BASKET LEAGUE | ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ | ||
20:00 | BASKET LEAGUE | ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
21:45 | LEGA A | ΜΠΡΙΝΤΕΖΙ – ΜΙΛΑΝΟ | ||
22:00 | NBA | ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓΚΕΤΣ – ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ | ||
3:00 | NBA | ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ – Σ.Α. ΣΠΕΡΣ | ||
13:15 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ | ||
13:30 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΙΝΤΕΡ – ΚΑΛΙΑΡΙ | ||
14:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΜΠΕΡΝΛΙ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ | ||
14:30 | Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΑΝΟΒΕΡΟ – ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΞΑΝΘΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΞΑΝΘΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΧΑΝΙΑ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ | ||
15:00 | ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΑΡΗΣ – ΑΕΚ | ||
15:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ | ||
15:30 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΦΕΝΛΟ – ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ | ||
16:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΤΖΕΝΟΑ | ||
16:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΒΕΡΟΝΑ – ΛΑΤΣΙΟ | ||
16:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΝΑΠΟΛΙ | ||
16:05 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ – ΛΕΣΤΕΡ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΣΑΛΚΕ – ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ | ||
17:15 | ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ | ||
17:15 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ | ||
17:45 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΒΑΑΛΒΑΪΚ – ΑΓΙΑΞ | ||
18:30 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΤΟΤΕΝΑΜ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. | ||
19:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΡΟΜΑ – ΜΠΟΛΟΝΙΑ | ||
19:00 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΚΟΛΩΝΙΑ – ΜΑΪΝΤΣ | ||
19:00 | Α ΡΩΣΙΑΣ | ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ | ||
19:15 | Α ΒΕΛΓΙΟΥ | ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ | ||
19:30 | ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ||
19:30 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΓΡΑΝΑΔΑ | ||
19:30 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΜΠΡΑΓΚΑ – ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ | ||
21:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. – ΑΡΣΕΝΑΛ | ||
21:45 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ | ||
22:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΜΠΕΤΙΣ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ | ||
22:00 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. – ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ | ||
22:00 | Α ΓΑΛΛΙΑΣ | ΛΥΩΝ – ΑΝΖΕ |