Μαχητικά αθλήματαΤοπικά Σπορ

Συνεχίζονται οι επιτυχίες για την Litopoulou Team!

Στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα της Χαλκίδας, η αθλήτρια του TaeKwonDo Ρίτα Κίτσιου κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία της, ενώ η Μαριάνθη Ράρρα πήρε το χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία Νεανίδων.

Το 2 στα 2 έκανε η ομάδα Α.Σ Ταεκβοντο Φθιώτικο Αδάμαστο Πνεύμα στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα TaeKwonDo της Χαλκίδας, καθώς η Ρίτα Κίτσιου κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατηγορία +73kg Μ/Ζ Γυναικών, ενώ η Μαριάνθη Ράρρα πήρε το χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία 68kg Ε/Ζ Νεανίδων.

Η ανακοίνωση της ομάδας:

Ακόμη μια φορά 100% επιτυχία!!!

2 αθλήτριες 2 μετάλλια στο Διασυλλογικό Πρωταθλήτρια που έγινε στην Χαλκίδα!!!

🥇 Χρυσό μετάλλιο ξανά για την αθλήτρια μας Κιτσιου Αγοριτσα Αρτεμια +73kg Μ/Ζ Γυναικών