Τα περαστικά της Θύελλας Μεγ. Βρύσης στον Ιμπραχίμι!

Ο αγώνας της 1ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας ανάμεσα στη Θύελλα Μεγάλης Βρύσης με την ΑΕ Εχιναίων επισκιάστηκε από τον σοβαρό τραυματισμό του Κώστα Ιμπραχίμι. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδα #Θύελλα_Μεγ_Βρύσης #ΑΕ_Εχιναίων

Ο τραυματισμός του Κώστα Ιμπραχίμι στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα Θύελλα Μεγάλης Βρύσης – ΑΕ Εχιναίων, επισκίασε τη νίκη των φιλοξενούμενων με σκορ 0-3.

Ο ποδοσφαιριστής της Ένωσης γύρισε το γόνατό του στο πρώτο ημίχρονο και αποχώρησε από τον αγωνιστικό χώρο με ασθενοφόρο.

Η ομάδα της Θύελλας τώρα, έστειλε τις θερμότερες ευχές της στον ποδοσφαιριστή ενώ ευχήθηκε στην ομάδα της ΑΕ Εχιναίων τα καλύτερα για τη φετινή σεζόν.

Η ανακοίνωση:

ΟΤΑΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΉΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΕΡΝΆ ΣΕ ΔΕΎΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΣΗΜΑΊΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ…..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΚΩΣΤΑ ΙΜΠΡΑΉΜ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΠΑΝΈΛΘΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ…….

ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ Α.Ε ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΊΛΟΥΣ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΊΚΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΌΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΆΣ ΝΑ ΕΠΙΤΎΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΤΌΧΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΉ ΧΡΟΝΙΆ…….

ΕΜΕΊΣ ΣΥΝΕΧΊΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΊΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΈΛΛΟΝ…..