«Καθάρισε» στο δεύτερο ημίχρονο ο Ελατειακός!

Έκανε το 2 στα 2 ο Ελατειακός ο οποίος κόντρα στον Κομνηνό Κόμνηνας πανηγύρισε ένα ακόμη τρίποντο στη σεζόν. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #Ελατειακός #Κομνηνός

Εκμεταλλευόμενος την έδρα του, ο Ελατειακός κέρδισε με 2-0 σκορ τον Κομνηνό Κόμνηνας, παίρνοντας έτσι μία ακόμη νίκη στο πρωτάθλημα της Β΄Φθιώτιδας.

Ο πρωταγωνιστής της νίκης των γηπεδούχων ήταν ο Αλέξανδρος Τσέτσος , ο οποίος «καθάρισε» από της ουσίας την υπόθεση τρίποντο μέσα σε 3 λεπτά.

Ο επιθετικός του Ελατειακού, στο 76΄άνοιξε το σκορ με σουτ, ενώ τρία λεπτά αργότερα «κλείδωσε» τη νίκη και πάλι με σουτ για το τελικό 2-0.