Ισοπαλία με τέσσερα γκολ στο Φραντζή / «Κατέβασε ρολά» ο Ίμβρος! (φωτογραφίες)

Εναλλαγές στο σκορ, χαμένο πέναλτι, εκπληκτική εμφάνιση του τερματοφύλακα των γηπεδούχων, Ίμβρου και τέσσερα γκολ στο σύνολο είχαμε στον αγώνα του ΑΟ Φραντζή με τον Αχιλλέα Δομοκού.

Στο πλαίσιο της Β΄Φθιώτιδας και για τον 2ο όμιλο ο ΑΟ Φραντζής υποδέχθηκε τον Αχιλλέα Δομοκού με τις δύο ομάδες να παραμένουν στο 2-2.

Ο Αχιλλέας αιφνιδίασε τον Φραντζή καθώς ο Καραγιώργος στο 17΄έκανε το 0-1. Ο Τόμυ Χρυσαφόπουλος παρόλο αυτά απάντησε δέκα λεπτά αργότερα για τους γηπεδούχους κάνοντας το 1-1.

Η επανάληψη βρήκε τον Δομοκό ξανά μπροστά στο σκορ με τον Καραγιώργο να γράφει ξανά το όνομά του στο πίνακα των σκόρερ. Μάλιστα στο 91 ΄η ομάδα του Αχιλλέα είχε την ευκαιρία να τελειώσει το ματς καθώς κέρδισε πέναλτι αλλά το 1-3 δεν έγινε ποτέ γιατί στο τέρμα του Φραντζή βρισκόταν ο εκπληκτικός Ίμβρος.

Ο τερματοφύλακας του Α.Ο.Φ πραγματοποίησε μία εξαιρετική εμφάνιση και κράτησε την ομάδα του στο ματς, που εν τέλει κατάφερε να πάρει και τον βαθμό.

Το τελικό 2-2 έγραψε ο Παπακώστας στο 95΄του αγώνα!